Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Member AshirelSwarovski's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

sssssssssssssssssssss

ssssssssssssssssss
    Last edited by AshirelSwarovski; 08-19-2017 at 11:12 AM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cevap: bahsetmiş olduğunuz durumun Rhales ile uzaktan yakından bir bağlantısı yoktur. Yayını izlemeyip kulaktan duyma şeylerle konu açmanız da farklı bir gariplik.
    Yayını tekrar izleyerek bu durumun Rhales olmadığını ve gerekli bilgilendirmenin de yayın esnasında verildiğini öğrenebilirsiniz.

Bu şekilde 2. bir konu açmanız forumdan uzaklaştırılmanıza sebep olacaktır, bilginize.

İyi forumlar!

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Selam,

Arkadaşlar bu konuya bir açıklık getirelim, öncelikle o görüntünün alındığı ekran GM Rhales'in değil, benim yani GM Khenarth'ın ekranı.

Daha önce defalarca soruldu ve aynı şekilde her seferinde size bu yanıtı verdik, kullanmış olduğunuz donanımlara ait olan yazılımları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Yüzlerce Türk lirasi vererek satın aldığınız oyuncu mouse ve klavyelerinin yazılımlarını kuramazsınız, xigncode yakalar hapse düşersiniz demeye hakkımız yok.

Fakat bu yazılımlar ile makro ayarlayıp, Knight Online'da size yarar sağlayacak şekilde karakterinizle oynamanız yasaktır ve tespiti halinde karakterinizin zindan bölgesine gönderilmesine neden olacaktır.

Gelelim dün yaptığımız vs ile ilgili ekrana yansıyan logitech yazılımına; kullanmış olduğum klavye ve mouse yazılımı ve çalışırken, özellikle daha hızlı işlem yapmak açısından kullanmış olduğumuz bir çok kısayol tuş ataması mevcut.

İddia edilen nokta ise orada '2222' şeklinde bir tuş ataması olduğu ve benim makro kullanarak 2 tuşuna bastığım. Yaptığım vs'leri dikkatlice izlerseniz 2 tuşunda hp pot mevcut ve sağ tuşta. Makro kullanacak ve ayarlayacak olsam sağ tuşa aldığım hp pot ile uğraşmazdım. İkinci bir konu ise neden ihtiyaç duyalım? Orada sizlere görsel açıdan eğlenceli bir yayın yapmak amacımız, kesiyoruz kesiliyoruz ve eğleniyoruz. Birbirimize karşı neden böyle bir işe kalkışalım

Konuya hem burada, hem discordta olsun en samimi şekilde cevap verdim, lütfen kötülemeden önce kişinin Rhales olmadığını, bir yayıncının özellikle Rhales hakkında söylemlerinin ve hakaretlerinin haksız ve hatalı olduğunu söylemeliyim.

Ayrıca sözde makroya rağmen dayak delisi yaptığı içinde Rhales'i tekrar kutluyorum

Hepinize keyifli oyunlar.

Senior Member theDreadweepKO's Avatar
    Nickname
    BazingA
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Selam,

Arkadaşlar bu konuya bir açıklık getirelim, öncelikle o görüntünün alındığı ekran GM Rhales'in değil, benim yani GM Khenarth'ın ekranı.

Daha önce defalarca soruldu ve aynı şekilde her seferinde size bu yanıtı verdik, kullanmış olduğunuz donanımlara ait olan yazılımları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Yüzlerce Türk lirasi vererek satın aldığınız oyuncu mouse ve klavyelerinin yazılımlarını kuramazsınız, xigncode yakalar hapse düşersiniz demeye hakkımız yok.

Fakat bu yazılımlar ile makro ayarlayıp, Knight Online'da size yarar sağlayacak şekilde karakterinizle oynamanız yasaktır ve tespiti halinde karakterinizin zindan bölgesine gönderilmesine neden olacaktır.

Gelelim dün yaptığımız vs ile ilgili ekrana yansıyan logitech yazılımına; kullanmış olduğum klavye ve mouse yazılımı ve çalışırken, özellikle daha hızlı işlem yapmak açısından kullanmış olduğumuz bir çok kısayol tuş ataması mevcut.

İddia edilen nokta ise orada '2222' şeklinde bir tuş ataması olduğu ve benim makro kullanarak 2 tuşuna bastığım. Yaptığım vs'leri dikkatlice izlerseniz 2 tuşunda hp pot mevcut ve sağ tuşta. Makro kullanacak ve ayarlayacak olsam sağ tuşa aldığım hp pot ile uğraşmazdım. İkinci bir konu ise neden ihtiyaç duyalım? Orada sizlere görsel açıdan eğlenceli bir yayın yapmak amacımız, kesiyoruz kesiliyoruz ve eğleniyoruz. Birbirimize karşı neden böyle bir işe kalkışalım

Konuya hem burada, hem discordta olsun en samimi şekilde cevap verdim, lütfen kötülemeden önce kişinin Rhales olmadığını, bir yayıncının özellikle Rhales hakkında söylemlerinin ve hakaretlerinin haksız ve hatalı olduğunu söylemeliyim.

Ayrıca sözde makroya rağmen dayak delisi yaptığı içinde Rhales'i tekrar kutluyorum

Hepinize keyifli oyunlar.
    Selam, TakaTuka denen bir gerizekalı yayıncı mevcut biliyorsunuz. Bu şahıs oyunda hiçbir noktaya gelememiş bir aptaldan ibarettir. Buna inanan koyun sürüsü ile birlikte sürekli yayınlarında size karşı savaş açtığını iddaa etmektedir. (Kendini ne bok sanıyorsa) Bu gibi iftiralar onun başının altından çıkmaktadır ve ona inanan koyun sürüsü sayesinde bu seviyeye ulaşmaktadır. Aklı baki olan bir insanın ise zaten bu gibi iftiralar ile buraya konu açması söz konusu olamaz. Saygılar.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by theDreadweepKO View Post
    Selam, TakaTuka denen bir gerizekalı yayıncı mevcut biliyorsunuz. Bu şahıs oyunda hiçbir noktaya gelememiş bir aptaldan ibarettir. Buna inanan koyun sürüsü ile birlikte sürekli yayınlarında size karşı savaş açtığını iddaa etmektedir. (Kendini ne bok sanıyorsa) Bu gibi iftiralar onun başının altından çıkmaktadır ve ona inanan koyun sürüsü sayesinde bu seviyeye ulaşmaktadır. Aklı baki olan bir insanın ise zaten bu gibi iftiralar ile buraya konu açması söz konusu alamaz. Saygılar.
    Kendisine hakaret edilmesine gerek yok, videosunda bulunan hakaretler tabiiki kabul edilemez ve Rhales ile araları uzun süredir limoni, bir çok konuda başına ne gelse ondan biliyor.
    Ben sadece açıklama yapmak istedim, özellikle Rhales'in suçlanması üzücü

Senior Member theDreadweepKO's Avatar
    Nickname
    BazingA
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Kendisine hakaret edilmesine gerek yok, videosunda bulunan hakaretler tabiiki kabul edilemez ve Rhales ile araları uzun süredir limoni, bir çok konuda başına ne gelse ondan biliyor.
    Ben sadece açıklama yapmak istedim, özellikle Rhales'in suçlanması üzücü
    Üzücü olan bu gibi iftiralara inanan kesimlerin olması.

Member yigitsenx's Avatar
    Nickname
    yigidsen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    -
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    :d:d:d:d:d
    since 2006 conspirator combo machine now in manes by LORDCELEBORN

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Konu tamamen troll amaçlı açılmış olup bu kadar kişinin bu şekilde atlaması çok komik geldi =))) Yayını bende baştan sona izledim. Bahsetmiş olduğunu TakaTuka ne alakadır bilmem ama bu kadar kişinin zıplaması hakkatten komik geldi Khenarth fazlasıyla bir açıklamada bulunmuş ama buna da gerek yoktu tesekkurler

Member yigitsenx's Avatar
    Nickname
    yigidsen
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    -
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    benim de Khenarth ile sıkıntılarım var beni 4kere hapise gönderdi hiç bir şey kullanmıyor olmama rağmen sorunumu ticket ile çözmeye çalıştım ama olmadı yine Npoint's ile çözdüm yapacak bir şey yok gidip şimdi adama savaş mı açayım
    since 2006 conspirator combo machine now in manes by LORDCELEBORN

Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yigitsenx View Post
    benim de Khenarth ile sıkıntılarım var beni 4kere hapise gönderdi hiç bir şey kullanmıyor olmama rağmen sorunumu ticket ile çözmeye çalıştım ama olmadı yine Npoint's ile çözdüm yapacak bir şey yok gidip şimdi adama savaş mı açayım
    Allah yardımcın olsun =) Şükür 1 kere bile hapis ne görmedim =)