Öncelikle çalışanlara ve tüm arkadaşlara merhabalar...
Senelerce knight oynayan ve para yatıran biri olarak şu an ntt game i gördüğüme dahi şaşırmadım desem yalan olur ve gamersfirstin bize çektirdiklerini zaten saymakla zaman kaybetmeyip hayırlı olmasını temenni ediyorum ve konuma geçiyorum. Yaklaşık 3 senedir (belki biraz daha fazla) yurtdışında yaşamaktayım ve ne zaman ki yurtdışına geçiş yaptım o zaman charımı bıraktım ve aradan geçen yıllardan sonra ne id mi ne e mailimi hatırlama kabiliyetine sahibim ve bununla ilgili premium geçmişimi tarihleriyle hatırlamasamda her şekilde ne aldığıma dair bilgilendirmesini yapabilecek iradem ve fazlası mevcuttur ki bununla ilgili e mailimin bana sadece bildirilmesi üzerine gerek şifresi gerekte kalan herşeyi elde edebilmem mümkündür... sonuçta forumdaki arkadaşlarda sizde hak verirsiniz ki bu oyunu oynayan tüm arkadaşların 2 veya daha fazla hesaba sahip olması söz konusu örnek vermek gerekirse benim 80 lvl charımda 59 lvl charımda pazar charımda base charımda farklı id ve passa sahiptir bu yüzden emailimin tarafıma bildirilmesini rica ederim teşekkürler iyi çalışmalar