Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Junior Member
    Eminmisn ? Yenimisin ? Ücretsiz oldugu vakitleri hatirliorum bn.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sketching View Post
    Eminmisn ? Yenimisin ? Ücretsiz oldugu vakitleri hatirliorum bn.
    Ntt game sms onayını getirdiğinde sms onayı ilk yapışta ücretsizdi. Ben size daha eskilerden bahsediyordum, sizin de söylediğiniz gamersfirst döneminden.

Ntt game bu sistemi getirdi ve ücretsiz olduğu dönemde yapanlardanım. İlk sms onayı ücretsizdi ve bu hizmet sunuldu. Artık ücretlidir.

Junior Member
    Neden bu kadar dil döküon diceksin 11.5 ver açtir çokmu zor .
    Bugün ben verirsen yarin baska baska arkiler vericek el insaf. 11.5 Basit bi rakam ama 1000 lere katlaninca altindan kalkilcak gibi deil Event bekletmeyin verin Trademizi.

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Neden bu kadar dil döküon diceksin 11.5 ver açtir çokmu zor .
    Bugün ben verirsen yarin baska baska arkiler vericek el insaf. 11.5 Basit bi rakam ama 1000 lere katlaninca altindan kalkilcak gibi deil Event bekletmeyin verin Trademizi.
    Oyunculara eşit muamele olduğu için 'trademizi ver' gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak ilk sms onayının ücretsiz olma talebinizi iletebiliriz. Ancak şimdilik etkinlikleri beklemelisiniz..

Junior Member
    Cevabın cevabi=Hani patronlar olurya Yerleri temiz görürler Aferin bile demezler Kirli olunca Bune be derler .
    Eskiden Trademizi fln ücretlendirmedikleri için bizim pek Game sahipleri ile sohbetimiz olmadi . Ortada sorun yoktu.
    Saolsun NTT game bize bir adet sorun çıkardi Artık ismini ögrendik . Gamersfirst döneminde SMS onayi die bişe yokmuş k.bakma orda ben yanliş cevaplandirmişim . Ama olmamasi daha iyimiş =)

Junior Member
    Ver derken emir gibi kast etmedim k.bakmayin .

Ama ileteceginiz yere Sms onayini ücretsiz istiolar ahahaha. Demesseniz seviniriz.

Haklı oldugumuzdanda bahsedin.

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Cevabın cevabi=Hani patronlar olurya Yerleri temiz görürler Aferin bile demezler Kirli olunca Bune be derler .
    Eskiden Trademizi fln ücretlendirmedikleri için bizim pek Game sahipleri ile sohbetimiz olmadi . Ortada sorun yoktu.
    Saolsun NTT game bize bir adet sorun çıkardi Artık ismini ögrendik . Gamersfirst döneminde SMS onayi die bişe yokmuş k.bakma orda ben yanliş cevaplandirmişim . Ama olmamasi daha iyimiş =)
    Bence burada bir yanlışınız var. Şuan sms onayı ve ICS-OTP sistemi ile hack durumları engellenmekte. İllegal oyuncular trade işlemi yapamamaktadır. Yani durduk yere yapılan bir olay değil. Sizi çok iyi anlıyorum ancak oyunun geleceği açısından olumlu bir yapılanma bu.

Junior Member
    Bak burda haklı olabilirsiniz ama İllegal düzenbazlarin yedigi lar bizimde başımızı agrıtmasa Suan Oyun İllegalden geçilmemekte He bu oyunu bırakma sebebi olamaz benim açımdan Bi bela okur geçerim .Fakat Trade olmayincada olmuo =( Olmamaktan ziyade Alış veriş Hayatı kazandirio kaybettirio Ekşın var işin içinde Hep Exp Anlayişla karşıladiginizi biliorumda sizde emir kulusunuz yapcak bişe yok .Ama iletimi saglarsaniz Şimdiden Teşekürlerimizi sunuyoruz İyi çalişmalar.
    Last edited by sketching; 03-24-2014 at 08:28 PM.

Member
    Class
    Priest
    Server
    Piana
    Race
    Karus
    güvenlik için diyorsunuz peki tamam.
    char soyulduğunda o zaman siz sorumlu olacaksınız ?

Çok saçma gerçekten userlara zorla para yatırtıyosunuz başka çare bırakmıyosunuz trade yani bu bari etkinlikleri sık sık yapın...