Results 1 to 4 of 4

dryads hakkında

bu servera başlanır mı

Junior Member
    Gördüğüm kadarıyla çok kalabalık değil, asıl oyuncular atı almış Üsküdar'ı geçmiş, czden çıktıkları yok, geri kalan yerler de farmcıların, üç beş para kazanmaya çalışanların elinde. Gerçi EMC Manticore gibi muhteşem bir çöp slotunu çoğunlukla boş görüyorum o da ayrı bir olay.
    Amacın farm atıp coin kasmaksa (daha net ifadeyle alım satımlardan olsun coinler üzerinden olsun gerçek para kazanmaksa) ortalık sakin genel olarak, diğer sunuculara göre daha rahat farm yaparsın ama kastığın coinlerin parasal karşılığı ne derece tatmin eder orası sana kalmış. Para yatırıp item almaksa zaten iteme doymuş, fiyatlar ucuzdur diye düşünüyorum, pazarda istediğini bulabilir üstünü başını dizdikten sonra sen de pvplere geçebilirsin (tabi achivelerden alacağın ek özellikleri es geçmemek lazım, çoğunluk o işleri halletmiş vaziyette).
    Kalabalıktan uzak durayım ama bomboş bir yer de olmasın diyorsan tam senlik.
    İyi eğlenceler.

Bu arkadaş galiba farklı bir serveri anlatmış. Her gün akşam pksını bilmeden görmeden yorum yapmış sanıyorsam. Her iki ırktanda 8'er 9'ar pt mage 10'ar, 11'er pt mele ve 6'şar pt okçu çıkıyor pk'ya.
    Serverın en güzel yanı itemleri ucuz. Team bulmakta zorluk çekmiyorsun. Her aksam Rank Max 18-20k a ulaşıyor.
    Yani böyle bir servera bomboş demek oradaki yüzlerce oyuncuya saygısızlık demek. Kendi team videomuzu atıyorum oradan kendin yorumlayabilirsin. Yada yeni güncel dryads youtube videolarını izleyip kendin görebilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=eOR3...avuz%C4%B0LHAN
    Last edited by GamesDepot; 04-10-2024 at 04:41 PM.

valla yine oynanır gibi ama ne amaçla oynayacaksın oda var ?