Results 1 to 5 of 5

Yayının Gazıyla Hareket Eden ve Gereksiz Yetkiye Sahip Yayıncı Hakkında

ZEYNEPEDAAAAA adlı yayıncıdan şikayetçiyim çünkü kendini bir ... zannediyor.
    Agartha1 de arkadaşım ile beraber jr girdik.
    Jr bittikten sonra czde biraz farm atalım boss keser es deriz dedik.
    Bowla gittiğimiz esnada bu karakter yanımızdan ayrılmamaya ve rahatsız etmeye başladı.
    Dedim sende gel bari ptye.
    Video alıyorum siz koxp musunuz ? diye sordu
    gülerek cevap verdik.
    Video alıyorum koxp acmıssınız demeye başladı, şaka yapıyor zannettim. Yayıncı olduğunu bildiğim için yayınına girdim
    dedim vereyim dcyi bağlan bilgisayarıma için rahat etsin. bende yayıncıyım youtubede videolarımda mevcut oynayışıma oradan bakabilirsin yazdım cevap vermemeye başladı. yayınında Ben StaLia yazdım . direk ban attı. üst mesajlara baktığımda moderatörleri bu karakteri gazlayarak onlar tren onlar koxp yazmışlar. Bende iftira atmamalarını söyledim ancak götün tutuştu koxp olmasa böyle davranmazdın kendini kurtarmaya çalışmazdın. bende moderatörlerimde dcde yetkiliyiz seni banlatıcaz demeye başladı.
    benim tek amacım nickimi kötülememeleri, bok at izi kalsın diye bir laf var.
    aldıkları 2 tane yetkiyle kendilerini üstte gören, karşıdakini kötüleyen, egoist insanlardan sıkılmış birisi olarak burada bu şikayetimi dile getiriyorum.
    bu şahısa verilen tüm yetkilerin alınmasını talep ediyorum. Charım kurulduğu günden şimdiye kadar kastığımdan farmına kadar herşeyiyle youtubede video ile yapılmış ve %100 emek charıdır. ağlayarak yalvararak bit yolu ile bağış toplayarak elde edilmiş bir char değildir.
    Buradan tüm forum adminlerine ve Saygı değer Gmlere sesleniyorum lütfen oyunu böyle egoist, kendini birşey zanneden insanlardan kurtarın.
    Saygılarımla StaLia

Youtube : MyEternaLove merak edenler için

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Kimse kanıt olmadan yayıncının lafıyla iş yapmaz. Boşuna stres yapma hocam.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HeroicRaptor View Post
    Kimse kanıt olmadan yayıncının lafıyla iş yapmaz. Boşuna stres yapma hocam.
    Tabi güvenilir hesabı olan koxper kardeşlerimizi de unutmamak lazım 1. Elden şahidiyim

Junior Member
    Mesele kanıt değil hocam. Arkadaşımın bahsettiği diğer kişi benim. Mesele bu kadar kişinin izlediği yayında isimlerimizi karalaması ve bizden illegal oyuncularmış gibi bahsedip banlatacağını belirtmesi. Bu kişinin banlatma yetkisi mevcut mudur? Mevcut değilse, böyle bir beyanda bulunabilir ve bizi 100 kişinin önünde itibarımızı zedeleyebilir mi? Knight Online GM'lerimizin bu şahıs hakkında yaptırım yapmasını rica ediyorum. Biz bu oyunu keyif almak için oynuyoruz, bir kişinin iftirası ve Twitch üzerinden ban tehdidinde bulunması için değil. Knight Online GM'lerimizin adalet mekanizmasına sonuna kadar güveniyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Diğer konuda cevap verilmiştir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.