Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 59 of 59
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NemoProblem0 View Post
    keske yenı utc kutuları nerede kırdırılıyor onu da ekleseydınız kaldık kus gıbı
    Son odadaki npclerde kırılıyor.
    Usul esasa mukaddemdir.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post

- Peri ve Amblem koyulan slotlar ayrılmıştır.

Peri görünürlüğü kapalı olmasına rağmen relog yaptığımızda tekrar açık oluyor. Her oyuna girdiğimizde tekrar kapatmak zorundayız. Kanat, Minerva, Amblem ve Tılsımda böyle değil. Kapatınca tekrar girdiğinde açık olmuyor. Peri de öyle olsa iyi olurdu.
    Last edited by GengaR_AreS; 03-10-2024 at 05:34 AM.

Junior Member
    Character Delete hediye etmenizi şahsen istemiyorum. Pus da olsun yeter.

Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Son odadaki npclerde kırılıyor.
    sağolasın kırdım 18 kutu öle kalka . tomahawk bone crasher çar çöp. aynı kutu reb 11 ve üzeriyiz ama bi değişiklik yok . haftada bir zor bela girebildiğimiz etkinlikte shell toma hawk harpoon atıyor aptalca olmuş. son odada npcde kırdırabilmek için bi 20 kere öl kalk yapıyoruz değişen bir şey yok. kutunun adı yanıltmasın beyler.

Senior Member BraveBoss's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler,

07.03.2024 tarihli sunucu bakımı ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

* Akara's Altar "I love Knight Online" etkinliği başlamıştır.
    - 7 Mart 2024 ve 4 Nisan 2024 tarihleri arasında 20 kere ya da daha fazla "I love Knight Online" amblemi alan hesaplar, 4 Nisan2024 tarihinde trade edilemez "Character Delete Scroll" eşyasına sahip olacaktır. (Gönderilen mail 2 Mayıs 2024 tarihinde Letter üzerinden silinecektir.)

* Character Delete Scroll eşyası oyuna eklenmiştir.

- Eşyayı kullanmak için [Fortune Teller] Mekin NPC'sine gitmeniz gerekmektedir.
    - Eşyayı kullanmak için "Character Delete" menüsünü açmanız gerekmektedir.
    - Onay verdikten sonra VIP key şifreniz ile menüye giriş yapabilirsiniz.
    - Çıkan pencerede silmek istediğiniz karakteri seçmeniz gerekiyor.

- Eşyayı ekledikten sonra, son menü bölümünü kabul edip karakteri silebilirsiniz.

Keyifli Oyunlar,
    NTTGame | Knight Online Ekibi
    Siliyoruz o zaman. Teşekkürler.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Yeni üst seviye UTC kutuları da Moradon'dan kırılabilmeli. Neden UTC'de kırmak zorundayız?

Senior Member
    Quote Originally Posted by NemoProblem0 View Post
    sağolasın kırdım 18 kutu öle kalka . tomahawk bone crasher çar çöp. aynı kutu reb 11 ve üzeriyiz ama bi değişiklik yok . haftada bir zor bela girebildiğimiz etkinlikte shell toma hawk harpoon atıyor aptalca olmuş. son odada npcde kırdırabilmek için bi 20 kere öl kalk yapıyoruz değişen bir şey yok. kutunun adı yanıltmasın beyler.
    her 11 reb üstüne drop atsa çok drop attı itemler çöp oldu diye ağlarsınız uniq item %2 ise %3 anca olmuştur ne bekliyodun %50 mi

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Quote Originally Posted by tug_YSVWjtHy View Post
    her 11 reb üstüne drop atsa çok drop attı itemler çöp oldu diye ağlarsınız uniq item %2 ise %3 anca olmuştur ne bekliyodun %50 mi
    Doğru söylemişsin. Fazla drop atmasının faydadan çok zararı var.

ne bekledıgımı yazmısım da anlamamışsın söyle anlatayım madem dıger kutuyla aynı nıye ıcerıde zor bela öle kalka kırdırılıyor da dısarda kırdırılmıyor bı marifeti yok ki dedim dostum. kutunun ismi high ama attıgı large breaker harpon. bari onları akldırsalardı. diğer kutuyla aralarında hiç bir farklılık yok. reb 15 e kasıp da kırdırmak ıcın öle kalka ugras harpoon al. saçma yani. hep uniqe atsın demıyorum yani