Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37

Dün sormuştum cevap alamadım bir bakarmısıız

Quote Originally Posted by uzm_eKMrBcUk View Post
    Güncelleme Notlarında

" Etkinlik hatırlatması;
    7 Şubat - 7 Mart tarihleri arasındaki 4 hafta içerisinde Akara'nın Sunağı üzerinden 20 veya daha fazla "I Will Continue Playing Knight Online" amblemi alan oyuncularımızın "Görevleri Sıfırlanacaktır." (7 Mart tarihinde Görev sıfırlama gerçekleştirilecektir. Görev sıfırlama hesapta bulunan bütün karakterleri kapsamaktadır.)"

yazmışsınız. 4 hafta içerisinde en az 20 kez alacağımız amblemi hep aynı çarla mı almak zorundayız? Aynı hesap altındaki diğer çarlarla da alabiliyor muyuz. ?
    Örnek1 : Pandoradaki Priest le 10 Warriorla 5 Mage ile 5 kez alsak 20 kez almış sayılıyor mu ?

Örnek 2 : Aynı hesap altında bulunan Pandora daki priest le 10 destandaki priestle 8 oreads daki mage ile 2 defa alsak 20 kez almış sayılıyor muyuz?
    Dün sormuştum cevap alamadım bir bakarmısıız

Junior Member
    Quote Originally Posted by Oliv3 View Post
    7 Mart tarihinde Görev sıfırlamaya gerçekleştirilecektir. Görev sıfırlama hesapta bulunan bütün karakterleri kapsamaktadır.) diyor dikkatli bakmalısınız
    o zaman drydasta alsam felisteki sıfırlanacak bak bu güzel oldu

Yetkililer güncelleme 19:00 03:00 diyor dün 21:00 da aktif oldu. Bizlik bir şey yok diyorsunuz koreden ferman mı gelmesi lazım saati düzeltmek için. Dedim ki 18:00 - 06:00 olsun da işinden gelenlerde 1 saat 2 saat drakisini 50xi yapsın gitsin. Etkinlik saati exp event getirmek nedir? Biz her gece sabah 3 e kadar oynamak zorunda değiliz.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah;2970313
    [B
    * Parti Warboard Arayüzü kalınlığı, küçülecek şekilde değiştirilmiştir.[/B]
    - Parti Warboard arayüzü kapaldığında pencere sağ tarafta olan şekle dönecektir.
    Party listesindeki hasarlar görüntüsü her partye girdiğimizde tekrar çıkıyor. Bakımdan önce böyle değildi. Bir defa kapatınca ne zaman girersen gir, oyundan çıksan bile tekrar partye girdiğinde bu gözükmüyordu. Her girdiğimizde kapatmamız gerekiyor. Önceki haline gelse daha iyiydi.

Junior Member
    main iconlarını cidden beğendim ayrıca 83/5 olan arkadaşlar görev 0 layınca tekrar görevleri yapın exp'inizi %100 yapın işte dhaa ne istiyorsunuz
    cogunuz %0.01 exple geziyorsunuz ^^

Junior Member
    Quote Originally Posted by uzm_eKMrBcUk View Post
    Güncelleme Notlarında

" Etkinlik hatırlatması;
    7 Şubat - 7 Mart tarihleri arasındaki 4 hafta içerisinde Akara'nın Sunağı üzerinden 20 veya daha fazla "I Will Continue Playing Knight Online" amblemi alan oyuncularımızın "Görevleri Sıfırlanacaktır." (7 Mart tarihinde Görev sıfırlama gerçekleştirilecektir. Görev sıfırlama hesapta bulunan bütün karakterleri kapsamaktadır.)"

yazmışsınız. 4 hafta içerisinde en az 20 kez alacağımız amblemi hep aynı çarla mı almak zorundayız? Aynı hesap altındaki diğer çarlarla da alabiliyor muyuz. ?
    Örnek1 : Pandoradaki Priest le 10 Warriorla 5 Mage ile 5 kez alsak 20 kez almış sayılıyor mu ?

Örnek 2 : Aynı hesap altında bulunan Pandora daki priest le 10 destandaki priestle 8 oreads daki mage ile 2 defa alsak 20 kez almış sayılıyor muyuz?
    İlginç bir soru bende merak ettim bilgilendirirseniz sevinirim. 10 gündür cevaplanmamış modaratörlerin dikkatinden kaçtı sanırım.

Güncelleme Notlarında

" Etkinlik hatırlatması;

yazmışsınız. 4 hafta içerisinde en az 20 kez alacağımız " I will Continue Playing Knight Online" amblemini hep aynı çarla mı almak zorundayız? Aynı hesap altındaki diğer çarlarla da alabiliyor muyuz. ?
    örnek olarak

yoksa hep aynı sunucudaki aynı karakterlemi almamız gerekiyor Örnek olarak pandoradaki priestle 20 kez mi almamız gerekiyor.

25 ocakt2024 de sormuştum 26 ocakta tekrar sordum. Yarın 7 şubat 2024 hala bir cevap alamadım. Sorumu daha detaylandırarak Bir kez daha sorayım diyorum.