Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44
    Senior Member
    Fr 10 GB avedon bilmem kaç GB diye konu açıyorsunuz sonra diyonuz bifrost niye geldi. Hiç birşeyden memnun olmuyorsunuz

Senior Member
    Bizi tam 5 sene beklettiniz bari krowazı doğru düzgün getirin Dryadsa günden güne eriyor server.
    Last edited by DonJose; 08-24-2023 at 10:41 AM.

Junior Member
    Bifrostun gelmesi ZERO için daha zararlı olacak. Oyun yönetimindeki insanların oyundan uzak olduğu belli.
    Zero'da bir clan baskın olduğu için bifrostta yine kontrolü onlar sağlayacak. İnsanlar bifrostta farm alabilmek için onlardan izin alacak.
    Bu sistem güclü ve baskın clanları daha güclü ve zengin yapacak.Olan yine gariban ve gücsüz clanlara olacak....
    Böyle devam .....
    Last edited by DonJose; 08-24-2023 at 10:42 AM.

Magelere yapılan bi güzellik güncellemesi..

Diğer adıyla artema aç kapa hizmetleri

Kardo sen şu 1 saatte iddia uğruna uzak masaüstünü çözen insanlara da biraz ''zekanızı kullansanız çözersiniz'' diyen sevgili vatandaş değil misin?Sen çözersin kardom ya bunu da çok fazla dertlenme yani çözümü bulursun sen inanıyorum ben sana
    Last edited by DonJose; 08-24-2023 at 10:43 AM.

Quote Originally Posted by Imbururus View Post
    Kardo sen şu 1 saatte iddia uğruna uzak masaüstünü çözen insanlara da biraz ''zekanızı kullansanız çözersiniz'' diyen sevgili vatandaş değil misin?Sen çözersin kardom ya bunu da çok fazla dertlenme yani çözümü bulursun sen inanıyorum ben sana
    Senin benimle ne derdin var be arkadaş, çözemediğimi düşünüyorsan pm at bana kanıtlarım ama bir daha benimle uğraşma yeter ki sus. Senin gibi oyuncular yapılan güncellemelere alkış yapar 100 sene oynar bu oyunu 1 tane adam akıllı güncelleme gelmese bile char dizer.

İşte sizin de hakkınızı biz savunuyoruz ya ondan böyle saçma sapan konuşursunuz...
    https://i.hizliresim.com/9ov1lbl.png

Senior Member
    Quote Originally Posted by sakr333 View Post
    Fr 10 GB avedon bilmem kaç GB diye konu açıyorsunuz sonra diyonuz bifrost niye geldi. Hiç birşeyden memnun olmuyorsunuz
    frler gene 10 gb olacak niye biliyor musunuz? ittifak sizi bfye sokmayacak bile bundan emin olabilirsiniz

Quote Originally Posted by alihesap572 View Post
    Bifrostun gelmesi ZERO için daha zararlı olacak. Oyun yönetimindeki insanların oyundan uzak olduğu belli.
    Zero'da BVB clanı baskın olduğu için bifrostta yine kontrolü onlar sağlayacak. İnsanlar bifrostta farm alabilmek için onlardan izin alacak.
    Bu sistem güclü ve baskın clanları daha güclü ve zengin yapacak.Olan yine gariban ve gücsüz clanlara olacak....
    Böyle devam .....
    dünya düzeni böyle reis oyunda farklı olmasını neden bekliyorsun sende 3 party çık clanca sende çök bu iş böyle yani şuan tek başna aşiretler ile it dalaşına girebiliyormusn ? hayır bu işte böyle bvb ci değim ama clanın sağlamsa sende yaparsın her türlü illa bf de kasıcan diye de bişey yok bf açılınca cz boşalır cz de kasarsın

Senior Member
    oo süper bf gelmiş

Senior Member
    Dryads sunucusu için güncelleme notu da yayınlar mısınız?
    CZ 15kill günlük görevi hala bazı çarlarda var bazı çarlarda yok düzeltecek misiniz?