Results 1 to 3 of 3
    Senior Member
    Nickname
    WhiteWinter
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RoyalArchery
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus

Question RX 550 Knight Online ile uyumlu çalışır mı?

Merhabalar yakın zamanda sistemimdeki GT 730 ekran kartımı değiştireceğim, piyasa da GT 1030, GTX 750 Ti ve RX 550 gibi kartlara bakıyorum lakin Knight Online için Nvidia ekran kartlarını önerenleri görüyorum, yeni çıkarak FSR 3.0 teknolojisi ilerleyen zamanlarda RX 500 serisine de geleceği için diğer oyunlarda da FPS artışından yararlanmak istediğim için RX 550 almak istiyorum fakat RX 550 Knight Online için bir sorun teşkil eder mi? Eğer ki sorun teşkil ediyorsa daha önceki AMD HD5450 ekran kartım nasıl stabil çalışabiliyordu ayrıca gittiğim internet kafelerde RX 460 ekran kartlarının kullanıldığını görmüştüm. Belki bunun cevabını yazarken vermiş olabilirim ama RX 550 de bu durum nasıl olur merak ediyorum.

RX 550 64 bit veya 128 bit kullanan birileri var mı? Siz bu kartı Knight Online için önerir misiniz?
    Küçük detaylara takılan bir karakterim

Senior Member
    Ben kullanıyorum 2GB gayet iyi bir sorun yok bence renk ayarlarını filanda yapabilyorsun temiz başka fps oyunlarındada 200 üstü fps alıyorum m2ssd i310100 işlemci mevcut 16gb ram h510-A anakart. donma kasma takılma söz konusu bile değil. 1050ti vardı arızalandı ucuz yollu aldım taktım 1 senedirde gayet başarılı 1050ti aldıgım fps bundada alıyorum çift fanlı benimki ama

Senior Member
    Nickname
    WhiteWinter
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RoyalArchery
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    RX 550 ekran kartını aldım şuan elimde mevcut bilgisayarıma kurdum sürücüsünü akıcı olmayan bir görüntü verdi bana i3 3220 işlemcim varken böyle oldu belki sorun işlemcidedir diye yakın zamanda i5 3470 aldım öylelikle kullanırım hem besler rahat rahat diye her oyunda akıcı bir görüntü verirken yine Knight Online da problem yaratıyor, kart konusunda bu oyunu anlamak çok zor şimdi gidip bunu satıcam yerine GT 1030 almaya çalışacağım yine onda da problem yaratırsa iyice sorun olacak bana
    Last edited by TakumiHoja; 12-23-2023 at 06:01 PM.
    Küçük detaylara takılan bir karakterim