Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 75

Kurian Dc Video Kaydı

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Durum ile alakalı lütfen video oluşturup paylaşım yapınız. Güncellemeden sonra kurian'da problem olduğunu ileten oyuncuların hiçbiri video paylaşımı yapmadı. Ben kendi kurianımda test ettiğimde hata almadım. Eğer video gelmez ise daha uzun test yapmam gerekecek.

İyi forumlar.
    [B][SIZE=4]VİDEO 8- DK FAKAT SON 1 DK İZLERSENİZ ALINAN HATAYI GÖRECEKSİNİZ.
    https://youtube.com/clip/UgkxB4zY6se...Jy9HMxMaiDLsD1
    Last edited by CrimeLastBoWeR; 06-16-2023 at 03:49 PM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bahsedilen durum rastgele süreçlerde yaşandığı için testlerimiz sırasında denk gelmemişti. Sorun biraz uğraştıktan sonra bizimde başımıza geldi ve sorun yapımcıya iletilmiştir. Kontroller kendileri tarafından gerçekleştirilecektir.

Bunun haricinde Sörf yapma durumu için aynı şekilde bilgilendirme yapıldı.

Bilginiz olması adına, iyi oyunlar dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Bakımdan sonra oyuna girmek istedim 10 dakikada 4 defa dc oldum. Bu güne kadar resetten resete dc yerdim ancak güncelleme sonrası 2 dakikadan fazla oyunda kalamıyorum. Kurian & Portu sınıfında büyük bir sorun olduğu aşikar.

Saatler geçti değişen birşey yok pk atmak neredeyse imkansız sürekli bug hatası ve dc.
    Last edited by Socket; 06-16-2023 at 10:02 PM.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Bahsedilen durum rastgele süreçlerde yaşandığı için testlerimiz sırasında denk gelmemişti. Sorun biraz uğraştıktan sonra bizimde başımıza geldi ve sorun yapımcıya iletilmiştir. Kontroller kendileri tarafından gerçekleştirilecektir.

Bunun haricinde Sörf yapma durumu için aynı şekilde bilgilendirme yapıldı.

Bilginiz olması adına, iyi oyunlar dilerim.

Birde CluTaah Abi Devil ts üzerine farkı bir ts basma sorununu düzeltigini söylemiştiniz. Ancak farklı ts basınca genie aktif iken sadece 1 tane atack skilini vuruyor. İkinci bir atack skili vurmuyor.
    Farklı TS silip Devil TS olursa sadece 2 3 bütün atack skillerini rahatlıkla vuruyor. Bu sorun ne olacak?

Senior Member
    Czden çıkarken bile bug hatası veriyor kısa sürede çözüm bulamazsanız pre ve puslar çöp olacak şu an pk atamıyorum maalesef.

Senior Member
    Bu sorunu yaşayanlar warriorlar olsaydı, bütün serverlar ivedilikle kapatılır,sorunun halledilmesi için tam güç çalışılırdı.Acil bir patch hazırlanır ,işleme konulurdu.
    Kurianlar zaten dünyanın nerfini yemiş,5.sınıf oyuncu,ne zaman keyifleri gelirse o zaman yaparlar, artık kaderimize razı olup,gidip pazarda oturtacağız charları...

cidden anlamiyorum yani sorun nasil cozulecek ilgilenen yok sadece ilettikle olmuyor bu isler premium suresi geciyiyor guncellemeden sonra oyuna girmiyorum 3 5 dk da bi oyundan atip duruyor baska classlarda problem olsaydi smdiye kadar 100 kere cozulmustu bu kadar zor olmamamali bu sorunu cozmek ya zaten moblara fazla damage ckmiyo pk da bi ton nerf yedi ne diyim yani

Böyle bi saçmalık olamaz. Pk,jr,bdw,exp 2 gündür rezil oluyoruz. Ama halen bi gelişme yok
    Sözde ts basılsın diye yapıldı. Her job daha seri vuruken bizim normal vurdugumuz serilik yavaşlatıldı. Normalde geniede 2-3 skill vururken ts basınca tek skili bile zor vurur oldu...
    Ne zaman bi güncelleme gelse okumaya korkar olduk...
    Bir günde bi güncelleme olsun ve oyuncuların yüzü gülsün.....

Bende hata vermeden direkt kapanıyor oyun

Karaterdeki en ufak bir sorun çözüldü, ama karakterin başına gelmeyen kaldı. Karakter birde şuan iki büklüm yürüyor, Sakın beli kırılmış gibi.
    Acaba karakterin diger sorunları da çözülse başımıza ne iş gelir diye de çok korkuyorum.
    Ve böylesine önemli bir sorunu dahi çözmüyorsunuz.
    Acaba bu olay kaç yıl sonra çözülür?
    Kaç yıl daha beklememiz gerekiyor?

Veya bunu yapmanızda başka bir amaç mı var?
    Kurianı bıraktırmayamı çalışıyoruz?
    Şimdi kurian oynayan herkes bıraksa bunun bir menfaati olacak mı, Diger karakterlere geçen herkes aralıksız cash, pus filan mı alacak?
    Yapmayın artık şunu.