Results 1 to 4 of 4

Angry Otp Süresi Doldu ama hala otp kodu soruyor Mahkemeye tasıyorum durumu

Otp nin süresi doldugu halde hala otp kodu soruyor. Hattım arkadaşımın adına oldugu için bazı sebeplerden dolayı hattımı kapattılar. Ve suan o numarayı alamıyorum malesef. Otp kullanım sürem 1 ay idi.

otp servisini kullandım ve süresi doldu ama hala otp kodu soruyor. full 9 a 3 karakterime giriş yapamıyorum.
    Otp servisi süresi bittiginde normal şartlarda kod sormaması gerekirken hala soruyor olması sistemsel bir yanlıslık yaptıklarını gösterir.
    Bu yüzden olayı mahkemeye tasıdım. Ya otp süresi bittiginde otp uygulamasını kaldırın. Yada sonucları beraber görelim.
    Sizin sacmalıklarınız yüzünden 2 aydır charıma girmeyi bir çözüm bulmanızı bekliyorum. Hattı bulamıyorum işte bulamıyorum bu yüzden karaktere giriş yapamıyorum böyle bir sacmalık mı var ? süresi dolmus hala otp soruyor görürsünüz bakalım.

Avukat Müjde Avcıoğlu ve AV. Tolga Tireli

ile görüştüm dava açıldı yakında size kağıt gelir sayın nttgame.

konu güncel yeter artık ya bi çözüm bulun türk gm ler alınmasa daha iyiydi hiç bi işe yaramıyorlar

' ayda 2 defa aynı problem. Laptopumda yaptığım bakımlar sonucunda OTP yi yeniden yüklemek zorunda kaldım. Ancak telefonuma gelen kodları girmeme rağmen Otp yanliş kod mesajı veriyor. Premium sürem bittikten sonra nasılsa kod istediğimde kabul ediyor.Bu durum nedense premium yenilemelerim arkasından olması şüphe uyandırıcı. Sanki hırsız var gibi ))))))

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Walla adam haklı bende Giremiyom oyuna Banada bu hata geliyor OTP programını 3 defa sıfırladım gene olmadı NTT game sitesine KNİGHT online güncelleme yapiyom Verdigi Hata bu >BAŞARISIZ
    Hatalı veya kullanılmış AnyOTP Kodu'nu 10 defa girdiğiniz için AnyOTP Program bloke oldu.
    Tekrar kullanabilmek için programı sıfırlamanız gerekmektedir. Eğer 10 defa girme işlemi sizin tarafınızdan yapılmadıysa, hesabınız tehlike altında olabilir. Hesabınız hala OTP tarafından korunmaktadır yine de şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederiz.