Results 1 to 8 of 8

Thread: Pandora +9 md

Pandora +9 md

yenı serverlar acılmadan once gm ler max ıtem sınırı +8 demıstı ama bu gun pandorada +9 md basıldı nedir varmı bır acıklaması cok merak ettım de tesekkurler

Senior Member
    öyle birşey denmedi ondan bundan duyup her duyduğudunuza inanıyorsunuz, bu saate kadar +9 md basıldıysa çok iyi diğer sv lerde 9 shard raptor basıldı

Senior Member
    Bu oyunun zevki yüksek itemle çıkıyor neden korkuyorsunuz bu kadar? Trina ucuz anvil de orada duruyor yürek varsa gider basarsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DavidLean View Post
    Bu oyunun zevki yüksek itemle çıkıyor neden korkuyorsunuz bu kadar? Trina ucuz anvil de orada duruyor yürek varsa gider basarsın.
    Trina 800 Cash Ucuz dediğin trina 175 TL ve Bir asgari ücretli çalışan insanın 1 günlük yevmiyesi 185 TL de ortalama İtem + buslarla tonla para demek buda İnsanların geliri O yayıncılardaki gibi Para basmıyorlar. Hayırdır yurt dışında yaşıyorsunda 10 dolara 800 cashmı alıyorsun ?

Quote Originally Posted by Arlina View Post
    öyle birşey denmedi ondan bundan duyup her duyduğudunuza inanıyorsunuz, bu saate kadar +9 md basıldıysa çok iyi diğer sv lerde 9 shard raptor basıldı
    yenı server ıle ılgılı acıkmalamarı ızle bı soylendı max ıtem +8 dendı

Quote Originally Posted by M3T3HaN View Post
    Trina 800 Cash Ucuz dediğin trina 175 TL ve Bir asgari ücretli çalışan insanın 1 günlük yevmiyesi 185 TL de ortalama İtem + buslarla tonla para demek buda İnsanların geliri O yayıncılardaki gibi Para basmıyorlar. Hayırdır yurt dışında yaşıyorsunda 10 dolara 800 cashmı alıyorsun ?
    Metehan sen döner ayrancı adama salçalı ekmeği tarif ediyorsun. Boşver görüp tecrübe etsin. Adaletin sopası seni şaplaklamadıkça izlemesi hoştur

Senior Member
    Quote Originally Posted by CESUR_SIRIN View Post
    Metehan sen döner ayrancı adama salçalı ekmeği tarif ediyorsun. Boşver görüp tecrübe etsin. Adaletin sopası seni şaplaklamadıkça izlemesi hoştur
    Döner ayrancılara zaten Müstahak her yerde İnsanlara kanser oluyorlardı 4 yıldır sirisusta oynayıp çarına hiç bişey katmayan ama eventleride kaçırmayan tiplerden herzaman nefret ettim. Fakat şöyle bişey var gerçekten adam Oyun pahaldır soloyum yeni serverde herkes birbirine denk ufak ufak çarımı dizerim diyen adamlara üzülüyorum. Adam eventle ordan burdan ufak ufak çarı dizecekken adamın örnek 3 ayda dizeceği çarı Paytowin kafasında 2. günde itemleri basıp o adamı seri npt ederlerse adam oyundan tekrar soğar. Ve Slotlarda aşırı derce genie altı makro var 72 lwlde 50 lwl çardan kutu alamıyorum lamiada chat görevi yapmak icin gidiyorum adam 2 çar koymuş genie altı makroyu Oyunu sömüyor ve bunun gibi nice çöp slotları görev slotları full solo oyuncu görevleri yapmakta cidden zorlanıyor. Manticor sac chat görevini yapamadım adamdan 11 lwl üstteyim adam benden alıyor kutuy gittim pazardan onun yan çarından aldım görev itemini adama tekrar para kazandırmış oldum.

Registered Users
    Selam,

Yönetim tarafından oyundaki upgrade ve drop oranlarının yeni sunucularda zor olacağıyla ilgili herhangi bir duyuru yapılmadı. Aksine, yaptığımız yorumlarda bu sunucuların açılışının önceki sunuculardan farklı olmayacağını belirttik.

Lütfen farklı twitch yayınları ya da oyuncu topluluğundan yayılan söylentileri resmi duyuru olarak benimsemeyin.

Konu yoruma kapatıldı.