Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23

Thread: Tp mage

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SoulsFires View Post
    Bir mage olarak basic skillde ki tp nin 1 skill puan verilerek açılmasından yanayım.
    Ya guard ya tp açılarak seçim yapmak zorunda kalırsak çok mutlu olurdum.
    Kimse guardı seçmeyeceğine göre, sen direkt guard kaldırılsın diye konu aç bence...

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yeni roller gelebilir.

Tp mage bazı mage skillerini kullanamaz hale getirilebilir.

Ek olarak Bp priestlerinde atak olarak değerlendirilmesi düşünülebilir. 10k healleri , toplu cc , tor , sub gibi skilleri kaldırılabilir.
    Güzel ve geliştirilmesi gereken bir öneri yapmışsınız. Bazı yetenekleri kullanmak için, item giyerken olduğu gibi stat point istenebilir. Nova atmak için 200 mp istese mesela, tp mage bu yeteneği kullanamaz. Descent olmak için 100 int istese mesela, tp mageye descent olup makroyla yere vuranların hasarı azalır. int vermiyorsa descent olamaz. Farklı öneriler düşünülebilir...

Senior Member YARGILAYICII's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yani kategorik olarak bu tur konulari anlamakta zorlaniyorum gercekten..

"Tp mageyi sevmiyorum, kaldirilsin"

"Kuriani sevmiyorum, kaldirilsin"

"Yere vurmayi sevmiyorum, kaldirilsin"

vs. vs. benzeri gibi asiri talepler iceren ve hic bir zaman dikkate alinmayan (ve alinmayacak olan) bence rasyonalieteden uzak cok sayida konu var.

Konuya gelirsek, oynadigim pek cok MMORPG oyunda neredeyse butun classlarin "tank" hybrid buildleri vardi.

USKO'da da var bu cokca aslinda tp mage sadece en cok kullanilani.. (def warrior, tank okcu&asas (genelde farmda ya da warrior partiye advent+des icin kullanilir) hatta def kurian vs. vs.) Bunda temel bir yanlislik gormuyorum.

Kaldirilmasina gerek olan hic bir durum yok. Asiri dusuk defansla, linen set giyip oynamak zorunda kalarak zaten yeterli fedakarligi yapiyor. (bkz: battle priest)

En yuksek defli TP mage bile itemli bir dual moonlu asastan rahatlikla tek yiyebilir ve yiyor.
    Ayrica saf resistansi da 0.
    Tutturdugundan cok daha fazla ice ve lr'yi kendisi yer. vs.vs.

Talep, analiz, gorus ve yorum yaparken olculu olmak, karsi tarafi da dusunmek ve mumkun mertebe rasyonel ispatlar sunmak lazim diye dusunuyorum.

Dip Not: TP mage degilim ve hic bir zaman olacagimi da sanmiyorum.