Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Juraid Mountain Giremiyorum :(

arkadaşlar hep girmek istiyorum ama saatleri çok geç veya çok erken. babam evde oluyo o saatler adam beni pcde gördüğünde çılgına dönüyor o yüzden pc açamıyorum o saatte. gün içi olsa en azından biri çok iyi olur. eminim vardır benim gibi giremeyen birçok arkadaşım.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    İşiniz zor. Eskiden 3 adet jr vardı ve biri de öğle saatlerine denk geliyordu. Bana kalırsa saatleri çok uygun. Ancak babanızı kalan zamanlarda ders çalışarak ikna edebilirsiniz belki.

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    jr saati sabah çok erken 9da olbilir öğlenede bi jr konmalı saat 1.10 geçe felan

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!

Junior Member
    Quote Originally Posted by MonkyDDrag0n View Post
    jr saati sabah çok erken 9da olbilir öğlenede bi jr konmalı saat 1.10 geçe felan
    aynen hocam. şimdiki saatler usa'ya göre ayarlı sanırım. 9-12 arası sabah jrsi olsa veya öğlen-akşam arası bir jr olsa yine yeterli. gece olanda biraz daha erkene çekilebilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by huxi120 View Post
    arkadaşlar hep girmek istiyorum ama saatleri çok geç veya çok erken. babam evde oluyo o saatler adam beni pcde gördüğünde çılgına dönüyor o yüzden pc açamıyorum o saatte. gün içi olsa en azından biri çok iyi olur. eminim vardır benim gibi giremeyen birçok arkadaşım.
    bende gıremıyorum jrye jr war dıyolar gıdıyorum npc sag tıklıyorum sayfa acılmıyo kımsede çözüm bulamıyo :çS