Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
    Senior Member BloodWaveSG's Avatar
    Nickname
    CriticalWave
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

1453 Fire Drake veya 1299 Knight Empire

merhaba nttame yöneticileri. biliyorsunuzki çoğu oyunucunuz lisanssız tekil kullanıcılar tarafından açılmış serverlere dağılmış durumda. ek olarak bize 1299 yada 1453 ün düpe sw hack görev bugdan ayıklanmış mütevazi expin 3x olduğu bir server sunsanız ve eskiyi arayan oyuncuları çekseniz sizin ve bizim için güzel olmaz mı ?

mgame bunun için büyük bir lisans istemeyecektir benim düşüncem. size getiriside bence suankinden fazla olacaktir. biz krowaz +10 +9 itemlerin hastasıdeğiliz biz md+7 ile iş yaptığımız dönemin knightına hastayız
    Last edited by BloodWaveSG; 09-05-2013 at 08:10 AM.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BloodWaveSG View Post
    merhaba nttame yöneticileri. biliyorsunuzki çoğu oyunucunuz lisanssız tekil kullanıcılar tarafından açılmış serverlere dağılmış durumda. ek olarak bize 1299 yada 1453 ün düpe sw hack görev bugdan ayıklanmış mütevazi expin 3x olduğu bir server sunsanız ve eskiyi arayan oyuncuları çekseniz sizin ve bizim için güzel olmaz mı ?

mgame bunun için büyük bir lisans istemeyecektir benim düşüncem. size getiriside bence suankinden fazla olacaktir. biz krowaz +10 +9 itemlerin hastasıdeğiliz biz md+7 ile iş yaptığımız ddönemin knightına hastayız. bakın oldschool ko denen bir private var insanları private olduğu halde bu kadar cekiyorsa sizi düşünemiyorum
    Güzel olur aslında , Fakat Serverlarda özellikle 1299 patch'indeki açıklar çok çok fazla , Bunun en güzel örneğini k2'de görebiliriz , o yüzden getirilmesi sadece İllegal kişilerin ekmeğine yağ sürmek olur ...

Registered Users
    Global oyun pazarında,oyunlar daima ileri gitmeli-gelişmeli.Durum böyleyken ısrarla Knight Online'ı geriye götürme çabasını bir türlü anlayamıyorum.

Nickname
    CriticalWave
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    örnek olrak 1299 dedim. amaç Empire deönemi. 1400 lü patchlerde olabilir. buglarda belli kapatılıp sürülebilir.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    örnek olrak 1299 dedim. amaç Empire deönemi. 1400 lü patchlerde olabilir. buglarda belli kapatılıp sürülebilir.
    Yukarda arkadaşın yazdıgı gibi bizler oyunu ileriye götürmek istiyoruz , Sizler geriye Bence şuandaki haritalar ve yenilikler gayet iyi değiştirilmesine pek olumlu gözle bakmıyorum .

Nickname
    CriticalWave
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Global oyun pazarında,oyunlar daima ileri gitmeli-gelişmeli.Durum böyleyken ısrarla Knight Online'ı geriye götürme çabasını bir türlü anlayamıyorum.
    birseyde yaniliyorsunuz. knight ileri giderken dengeyi bozdu. bu oyunun en basit örneğinde +7 itemlerin ezik gözükmediği kullanılabilir olduğu zamanlarda zevk veriyor. +9 ların normal olduğu zaman oyun tat vermiyor. oyunda denge fire drake zamanında kaldı sonraki dönem bozuldu.
    dersenizki tabiki yavaş yavaş itemler artıcak ki oyle bisi yok yeni açılan serverlerde hemen +9 dolamaya başlıyor

Nickname
    CriticalWave
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IClericQueen View Post
    Güzel olur aslında , Fakat Serverlarda özellikle 1299 patch'indeki açıklar çok çok fazla , Bunun en güzel örneğini k2'de görebiliriz , o yüzden getirilmesi sadece İllegal kişilerin ekmeğine yağ sürmek olur ...
    zaten örnek olarak 1299 dedim. 1400 lü hallerinde ki buglar belli onlar kapatılip devam edebilir bence.

Senior Member
    http://forum.knightonlineworld.com/f...-olmak-zorunda

Destekliyorum bende bu konuda görüşlerimi bildirmiştim.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    birseyde yaniliyorsunuz. knight ileri giderken dengeyi bozdu. bu oyunun en basit örneğinde +7 itemlerin ezik gözükmediği kullanılabilir olduğu zamanlarda zevk veriyor. +9 ların normal olduğu zaman oyun tat vermiyor. oyunda denge fire drake zamanında kaldı sonraki dönem bozuldu.
    dersenizki tabiki yavaş yavaş itemler artıcak ki oyle bisi yok yeni açılan serverlerde hemen +9 dolamaya başlıyor
    İnsanlar emek veriyor , UPGRADE Yapıyor,Pazar yapıyor ,Al - Sat Yapıyor , sence hakkı degilmi o itemlere sahip olmak ? İllegal yollar ile itemlere sahip olanlardan bahsetmiyorum ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by IClericQueen View Post
    İnsanlar emek veriyor , UPGRADE Yapıyor,Pazar yapıyor ,Al - Sat Yapıyor , sence hakkı degilmi o itemlere sahip olmak ? İllegal yollar ile itemlere sahip olanlardan bahsetmiyorum ...
    Koxperlar tren yapıyor pazar tutuyor legale exp kastırmıyor krowaza girdirmiyor np bile kastırmıyor server da az değil dupesi eksik olmuyor level jumpı, bugı eksik olmuyor. Tabiki haklılar +9 ile dolmakla.

Eskiden centaur bile herkes kesemezdi şimdi destanda 70 skilli ve 8 ib ile tek yiyor.