Results 1 to 4 of 4

BAN konusunda ne yapmam lazım

merhaba,

ardream farm yapmak için 59 level karakter kastım, sonra 40 lwl a düşürdüm ve ardreamda farm yapmaya başladım karuslar gelip bastığı için townda beklıyordum malum level düşük olduğu için spkie town atıyorlardı bende lup basarak gelenlerı zr yaparak kulelere yatırıyordum bu esnada 3 kısı aynı anda gelınce benı kestıler o sırada dc oldum ve suan oyuna gıremıyorum bunun sebebını nasıl ogrene bılırım bu konuda yardımcı olurmusunuz. akşamları işten gelır gece 3 e kadar farm yaparım sabah pazara bırakır aksam ısten gelene kadar pc acık durur napmam lazım bu konuda

Senior Member Rheun's Avatar
    Merhaba,

Durumunuz hakkında support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak portal üzerinden Hesabım > Genel Bakış > Oyun Hizmetleri > Hesap Durumu bölümünden ne tür bir ceza aldığınızı öğrenebilirsiniz.

merhaba,

yönlendirmeniz için teşekkürler ,

hesap durumunda Blocked for 3rd party tool in game by operator yazmaktadır. destek ekibine bilet gönderdim ama umudum yok açıkçası akşamları bir kaç saat zevk yapalım dedik eziyete dönüştü valla

Senior Member Rheun's Avatar
    Oyun içi kontroller esnasında 3cü parti yazılım kullandığınız tespit edilmiş ve hesabınız kullanıma kapatılmış görünüyor. Durumunuz hakkında nihai kararı destek ekibi vereceği için biletinize gelecek olan yanıtı beklemeniz gerekiyor. Bu süreçte mevcut biletinizi güncellemeden ve yeni bilet oluşturmadan bekleyiniz, aksi halde bilet sıranız geriye düşecek ve bekleme süreniz artacaktır. Rica ederim.