Results 1 to 3 of 3

Thread: Otp hatasi :s

Junior Member

Otp hatasi :s

Beyler merhaba ben kaç kez denediysem şu otp yi halledemedim 3 kere tekrardan id şifre aldim ama, ben otp'ye gelen kodu 1 kez dahi girsem bile 10 kez yanliş girdiniz bloke oldu dedi. Başka arkadaşin telefonu ile denedik yine aynisini yapti bana yardimci olacak birileri yokmu acaba bu konuda??

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Erayt68 View Post
    Beyler merhaba ben kaç kez denediysem şu otp yi halledemedim 3 kere tekrardan id şifre aldim ama, ben otp'ye gelen kodu 1 kez dahi girsem bile 10 kez yanliş girdiniz bloke oldu dedi. Başka arkadaşin telefonu ile denedik yine aynisini yapti bana yardimci olacak birileri yokmu acaba bu konuda??
    Merhaba,
    Mesaj olarak gelen OTP id ve şifreyi dikkatli yazdığınızdan emin olun. Örnek olarak İD'nin başında "ko" ile başlayan ve devamında rakamsal olarak devam eden bir giriş İD'si verilir. Tüm bunlara dikkat ettiğiniz halde yine de aynı hatayı alıyorsanız Destek üzerinden bilet göndermenizi tavsiye ediyorum.

İyi Oyunlar..
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Senior Member
    Quote Originally Posted by Erayt68 View Post
    Selam,
    Rehber video ile tekrar dener misiniz.

OTP ID & ŞİFRE YENİLEME İŞLEMLERİ

Daha fazlası için ICS Rehberine de göz atabilirsiniz.

[Video] ICS Rehberi - Hesabınızı Koruyun!