Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Suçsuz yere hapishaneye düşme { Yeter Artık }

Merhaba Knight Online yöneticileri

Bugün 17:30- 17:50 saatleri arasında OLYMPIA sunucusunda suçsuz yere hapishaneye düştüm..

Gereğinin yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ediyorum.

Şimdi diceksiniz ki suçsuz yere kimse hapishaneye atılmamakta fakat inanin tüm samimiyetimle söylüyorum Knight Online 'yi bilgisayarıma yüklediğimden beri macro dahil hiç bir illlegal program kullanmadım.

CR bölümüne de ksc ile konu açtım, geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Senior Member Rheun's Avatar
    Merhaba, CR bölümüne sadece hile bildirimi yapılmaktadır. Siz durumunuz hakkında support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet göndererek itiraz edebilirsiniz. Ek olarak aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 83

Senior Member
    Saat 18:35 bugün destek bileti gönderemiyorum malesef beklemedeyim.,Yine de buradan da bir açıklama bekliyorum yetkililerden...

Senior Member Rheun's Avatar
    Tahminimce destek ekibine bilet gönderirken bölüm seçemediğiniz için bilet oluşturamıyorsunuz. Bu sorunu Ctrl + F5 kombinasyonunu kullanarak veya tarayıcınızın çerezlerini temizleyerek çözebilirsiniz. Bu duruma ek olarak bilet gönderebilmeniz için hesabınızda en az 1 Npoint bulunması gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Theodara View Post
    Saat 18:35 bugün destek bileti gönderemiyorum malesef beklemedeyim.,Yine de buradan da bir açıklama bekliyorum yetkililerden...
    Destek sistemini kullanabilmeniz için hesabınızın en az 1 Npoint'e sahip olması gerekiyor. Bilet gönderirken kategori seçemiyorsanız CTRL+F5 kombinasyonunu kullanarak bilet gönderebilirsiniz.

Bunların dışında farklı bir sorun ile karşılaşıyorsanız paylaşır mısınız?

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Merhaba,

@Eryudes
    -Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.
    yukarıdaki açıklamada gereken cevap ceza alan oyuncular konusunda bizzat Game Master tarafından verilmiştir.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Senior Member
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Destek sistemini kullanabilmeniz için hesabınızın en az 1 Npoint'e sahip olması gerekiyor. Bilet gönderirken kategori seçemiyorsanız CTRL+F5 kombinasyonunu kullanarak bilet gönderebilirsiniz.

Bunların dışında farklı bir sorun ile karşılaşıyorsanız paylaşır mısınız?
    Kategori seçme sorunu vardı, yardımınız üzerine onu hallettim teşekkür ederim. Destek biletini göndermiş bulunmaktayım.
    Sonucu bu konu altında bildireceğim; teşekkür ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Theodara View Post
    Sonucu bu konu altında bildireceğim; teşekkür ederim.
    Sonucu burada paylaşmanız gerekmiyor. Rica ederim.

Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Hapse düştüm suçluyum diyeni görmedim zaten.

Senior Member
    illa ki senin kullanman gerekmiyor hocam illegal bir şeyi. Kullanan partilerde bulunman ve bu partilerden kendine çıkar sağladığın saptanırsada ceza verıyorlar.