Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İkili tartışmalara girmemeye özen gösterelim arkadaşlar. Saygı ve sevgi çerçevesinde bu itemin artı ve eksilerini konuşabiliriz.

Bazen benim de canımı sıkmıyor değil. Tam bir warrioru kesecek oluyorsun, takıyor SS'yi ve başlıyor etraftaki moblara vurarak HP toplamaya. Ama şöyle bi düşününce kendilerini savunabilecekleri başka bir yol görünmüyor. Ya kalkan takıp kaçacaklar, ya da bu yolla tekrar savaşmayı deneyecekler. Bahsedilen item nadir bulunmayan ve herkesin temin edebileceği özellikte olduğundan, ve ayrıca kullanan oyunculara karşı çözüm geliştirebildiğinden oyun içi dengeyi bozduğunu düşünmüyorum.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yersiz saçma bi konu olmuş bildigimiz scorpion Side efsanemis haberimiz yok.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Warrior diğer sınıflara göre daha fazla MP harcıyor ve Scorpion Side yıllardır var. Herhangi bir haksız durum olduğunu düşünmüyorum.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Quote Originally Posted by alibakbak2 View Post
    Ölümsüz degil zaten ama yinede adaletsizlik yaratıyor.

ben mageyim diyelim ve de mage oynamak istiyorum şimdi sadece 2 joba ait bi silahı kullanacam diye bundan vazgeçmek istemiyorum.
    Ayrıca +8 ss ve diğer el silahı ile birlikte ghost warior veya hob gobline (en cok bilinenler) cok rahat 3k ile 4 k arası vurulur ki buda 1800-2400 hp rec demektir.

bende yetkililerden değiştirilemez demesini beklemiyordum. Bizlerden gelen feedback ler değerlendirilmiyor biliyoruz ama en azından nezaketen tesekkurler degerlendirilecek diyebilirsiniz.

Veya nereye konu açalım iletelim..
    bu dediğin ben asasım ve asas oynamak istiyorum ama novada atmak istiyorum demek gibi bişey ayrıca hp rec stafları her yerden bulabilirsin ve alanla vurduğunda scorpion side tan daha etkili oluyor

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gipsy79 View Post
    +7'si 118 ap olan bir silah raptor +1den 19 ap az. Hangi dünyada yaşıyorsun neye 4k vurmuş o silah delosta ki solucanlara mı ? Ne konu açaam diye çok düşünmedin umarım.
    Vaktin varsa izlemeni tavsiye ederim. Okçular mana siliyor bir de. CZ'de ve abyss'de 4k vuracak yaratık çok :F

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ISENGARD
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    bencede kesinlikle abartılı hp dolduruyor

Banned
    Saçma falan değil bir sınırlama getirilmeli yüksek damage vurulan moblar var cz,delosta bir skill cold down 1sn bile değil sill+r ile çok seri şekilde hp dolduruluyor.

Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Warrior diğer sınıflara göre daha fazla MP harcıyor ve Scorpion Side yıllardır var. Herhangi bir haksız durum olduğunu düşünmüyorum.
    Mage'nin 80 skill'ide yıllardır vardı ancak her iki skillinide değiştirdiler, yıllardır olması demek ki değişmeyeceği anlamına gelmiyormuş !

Senior Member
    Selam,
    2007 de Scorpion scythe, Lycaon hammer, Lobo hammer ve Lupus hammer silahlarının recovery özellikleri azaltılarak günümüzde kullandığımız hale getirilmişti. Mevcut özellikleri üzerinde tekrar düzenleme yapılırsa, çantamızda değil [Mysterious] Narki de kullanabiliriz.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Vaktin varsa izlemeni tavsiye ederim. Okçular mana siliyor bir de. CZ'de ve abyss'de 4k vuracak yaratık çok :F

Bı tarafta ezik 2 okçu diğer tarafta baya dizili warior ne bekliyorsun ? Ayrıca warior da kesemiyor okçular da kesemiyor . SS yerine warior kalkan taksa aynı olay olacak . Okçular damage atarken etrafta yaratık yada herhangi bir engel varsa her karakter damage kendisine gelmesin diye oraya kaçar onları da mı kaldırsınlar ? Manesin ilk zamanları 3 okçu bir warioru kalkan taktiğinda kesmemiz 10 dakika sürmüştü ama adamdaki item bizim ucumuzun toplamından fazlaydı kaçmak için bile taktiği kalkanı lukstu bizim için çok zorlandığında da ağaç taş gibi engeller yada yaratıkların arasına gidiyordu gayet normal sende ligth feet basma o zaman yada mana silme skili kalksın