Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Bı tarafta ezik 2 okçu diğer tarafta baya dizili warior ne bekliyorsun ? Ayrıca warior da kesemiyor okçular da kesemiyor . SS yerine warior kalkan taksa aynı olay olacak . Okçular damage atarken etrafta yaratık yada herhangi bir engel varsa her karakter damage kendisine gelmesin diye oraya kaçar onları da mı kaldırsınlar ? Manesin ilk zamanları 3 okçu bir warioru kalkan taktiğinda kesmemiz 10 dakika sürmüştü ama adamdaki item bizim ucumuzun toplamından fazlaydı kaçmak için bile taktiği kalkanı lukstu bizim için çok zorlandığında da ağaç taş gibi engeller yada yaratıkların arasına gidiyordu gayet normal sende ligth feet basma o zaman yada mana silme skili kalksın
    Ben konuyla ilgili yorum yapmadım sadece ss ile 3-4k vuramaz dediği için merakını gidermek adına denk geldiğim bi videoyu attım. SS rec yapmış yapmamış pek önemli değil benim için.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Ben konuyla ilgili yorum yapmadım sadece ss ile 3-4k vuramaz dediği için merakını gidermek adına denk geldiğim bi videoyu attım. SS rec yapmış yapmamış pek önemli değil benim için.
    Videoda 3-4 k damage attığını görmedim zaten. En fazla 2k küsür vurmakta. Onu da attack sc sayesinde. Delosta farm yapan biri sc basmayacağından 4k damage sadece worm katında atar.
    Ayrıca adamın ölmemesi okcuların beceriksizliği. Warriorun yöneldiği tek yiyen yaratıkları kesseler kalır öyle.
    Last edited by NeedB; 03-23-2018 at 01:20 AM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Videoda 3-4 k damage attığını görmedim zaten. En fazla 2k küsür vurmakta. Onu da attack sc sayesinde. Delosta farm yapan biri sc basmayacağından 4k damage sadece worm katında atar.
    Ayrıca adamın ölmemesi okcuların beceriksizliği. Warriorun yöneldiği tek yiyen yaratıkları kesseler kalır öyle.
    2k küsür dediğin 2900. evet 3 k vuramıyor 100 damage ile kaçırmış.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Size göre hiç bir şey mümkün değil zaten geçmişte lycaon,lobo,lupus hammer mp rec çok fazlaydı ve bunlar düşürüldü yıllardır olan skillerler, droplar değişti.

Sınıflar arasında anket yapıldı ve en çok şikayetlerden biride chaos item özelliği aldı yönetim buna mümküm değil denilmedi değerlendirilecek denildi anket ama sen buna mümkün değil diyorsun.

Sizden beklenen tavır bu şekilde değil eğer talep olursa iletilir, değerlendirilir, ileticem deyip kendi düşünce söylemelisin tabi nttgame ceo falansan bilemem.
    warrior oynuyor kendisi profil fotoğrafından da belli olduğu gibi tabi ki mümkün olmaz

Junior Member
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Bı tarafta ezik 2 okçu diğer tarafta baya dizili warior ne bekliyorsun ? Ayrıca warior da kesemiyor okçular da kesemiyor . SS yerine warior kalkan taksa aynı olay olacak . Okçular damage atarken etrafta yaratık yada herhangi bir engel varsa her karakter damage kendisine gelmesin diye oraya kaçar onları da mı kaldırsınlar ? Manesin ilk zamanları 3 okçu bir warioru kalkan taktiğinda kesmemiz 10 dakika sürmüştü ama adamdaki item bizim ucumuzun toplamından fazlaydı kaçmak için bile taktiği kalkanı lukstu bizim için çok zorlandığında da ağaç taş gibi engeller yada yaratıkların arasına gidiyordu gayet normal sende ligth feet basma o zaman yada mana silme skili kalksın

Kardeş biz karakterlerin skillerinden bahsetmiyoruz. Ben bi item ın diğer itemlardan üstün oldugundan bahsediyorum.
    Ve video ne demek istediğimi çok iyi açıklamış. ve öyle 2k vurduğu falanda yok; min 2900-3000 k vuruyor adam ve cok saglam bi charda değil warrior.
    Bu kadar sorun varken belki dikkate alınmayacak bu konu ama böyle birseyde var sonucta..

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gipsy79 View Post
    +7'si 118 ap olan bir silah raptor +1den 19 ap az. Hangi dünyada yaşıyorsun neye 4k vurmuş o silah delosta ki solucanlara mı ? Ne konu açaam diye çok düşünmedin umarım.
    83 lvl bir warrior o item ile gw aoc gibi moblara 3-4k damage cikartabiliyor %60 hp rec ile 2k civarında can toparlıyor , başına gelince anlarsın.

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ne warrior muş arkadaş gelen giden bu akraktere takıyor.... ben warrior oyuncusuydum sizin yüzünüzden bu karakterimi bozdum.... şimdi mage oynuyorum... warrior tek başına hiç bir halt yiyemezken yada full sc basacak, mage ile tek başına her şeyi yapabiliyorum... siz gidin magelere laf yapın... tek başına bos kesebiliyor, tek başına farm ypabiliyor, tek başına delosta kasabiliyor, eğer adam akıllı itemin var ise pk cok rahat atabiliyor.... bu ağlamayı kesin artık... sizin istediğiniz oynadıgnız karakteriniz oyunda en iyisi olacak... eğer begenmiyorsan oynadıgın karakteri ac diğerini oyna... bu kadar ağlamayı bırakın... yeter artık... bu tarz konuları yetkililerin direk kapatması lazım... işiniz gücünü polemik yapmak...

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by Bekir076 View Post
    Ne warrior muş arkadaş gelen giden bu akraktere takıyor.... ben warrior oyuncusuydum sizin yüzünüzden bu karakterimi bozdum.... şimdi mage oynuyorum... warrior tek başına hiç bir halt yiyemezken yada full sc basacak, mage ile tek başına her şeyi yapabiliyorum... siz gidin magelere laf yapın... tek başına bos kesebiliyor, tek başına farm ypabiliyor, tek başına delosta kasabiliyor, eğer adam akıllı itemin var ise pk cok rahat atabiliyor.... bu ağlamayı kesin artık... sizin istediğiniz oynadıgnız karakteriniz oyunda en iyisi olacak... eğer begenmiyorsan oynadıgın karakteri ac diğerini oyna... bu kadar ağlamayı bırakın... yeter artık... bu tarz konuları yetkililerin direk kapatması lazım... işiniz gücünü polemik yapmak...
    Katılıyorum. Roguelerin minor, cure, stealth ve lupine eyes gibi hiçbir joba ihtiyaç duymayacakları skilleri var. İnt warrior kombinasyonu gibi sen de str asas kombinasyonu yapabilirsin.
    Bence portu/kurian karakterlerinde Devil TS basınca %100 Atak Increase özelliği gelsin :P

Senior Member
    adaletli olması açısından bir tane de unique dagger yapın. +7 si 90 apfalan olsun ve 60% hp bassın. Adamlar delosta, ağaç spotlarında mümkünatı yok hpsini düşüremiyorsunuz. Bizde anciente spike vurdum mu 4 5k hp yüklesin.