Results 1 to 5 of 5
    Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Nttgame etkinliği hırsızlığı

yukarıda belirtilen sayfa sahtedir inanmayın

Modlar adminler yardımcı olurlarsa benim ip dışında giriş yapılan bilgisayar ipsi ile resmi işlemin başlatılmasını istiyorum. Adamlar charı soydu sizin onay kodu gönderilene kadar. Hangi hesaba aktarılmışsa bulunmasını istiyorum

Lütfen hemen el atar mısınız
    Last edited by Perastis; 03-17-2018 at 03:45 PM.

Registered Users
    Selam,

Konudaki linki güvenlik sebebiyle kaldırdım. Aşağıda bulunan duyurudan NTTGame Resmi adreslerine göz atabilirsiniz. Bunun dışında kalan tüm adresler ya da var olduğu iddia edilen sosyal medya etkinlikleri sahtedir, hesabınız ele geçirilebilir.

[Duyuru] NTTGame Resmi Web ve Sosyal Medya Adresleri!

P.S: IP adresleri yalnızca resmi makamlarla paylaşılabilir. Hesabınız hacklendiyse support.nttgame.com adresi üzerinden Müşteri Hizmetleri departmanımıza bilet gönderebilirsiniz. Forum üzerinden destek veremiyoruz, teşekkürler.
    Last edited by Perastis; 03-17-2018 at 03:53 PM.

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    mail bende olduğu için almadılar ticket attım şifre değiştiremiyorum maile onay göndermiyor site. Şifre değiştir diyorum onay mailini mailime yollamıyor sürekli çarpışma oldu o girdikçe beni attı ben girdikçe onu attı. o arada şifre değiştirmeye çalıştım. fakat mailime onay kodunu göndermedi hala da gelmedi onaylar. şifre değiştirmelkiyim lütfen düzeltilmesi gerek
    Last edited by TrBarut; 03-17-2018 at 03:54 PM.

Junior Member
    aynı olayı ben de yaşadım ama siteye giriş yapmadım. (*******) beni bu siteye yönlendirmeye çalışan arkadaşla ilgili ne yapmalıyım?
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 03-21-2018 at 12:46 PM. Reason: Güvenlik açısından site ismi gizlenmiştir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mhmtysmn View Post
    aynı olayı ben de yaşadım ama siteye giriş yapmadım. (*******) beni bu siteye yönlendirmeye çalışan arkadaşla ilgili ne yapmalıyım?
    Yönlendirilen site hakkında yasal işlemlerin başlatılması için ilgili GM ekibine bildirim yapılmıştır.
    Bildiriminiz için teşekkürler.