Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member
    Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Ek olarak birşey sormak istiyorum kullanmadıgım unuttugum veya diger vb karakterlerden tel numaramı nasıl sildiririm sonuçta tel nosu bana ait ama karakterlere giriş saglayamıyorum, asıl karakterim hariç tüm karakterlerden tel numaramı sildirmek istiyorum bunun için ayrı bir tickett atsam olurmu sayın moderatörler ve gm ler.
    Hesabınız hakkında detaylı bilgi için Knight Online>KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Paylaşılan veya satılan hesaplar destek alamazlar.
    Last edited by MythAsSasSin; 03-17-2018 at 01:17 PM.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Hesabınız hakkında detaylı bilgi için Knight Online>KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet gönderebilirsiniz.

Paylaşılan veya satılan hesaplar destek alamazlar.
    gönderdim bileti beklemedeyim..

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Destek bileti attım cuma günü bilet nosu: #MDO-440-97399 bekliyorum fakat ntt game gm ekibinin bu konularda hassas davrandığını takiplemiştim kendilerinden forumdada ticket ta da ip lerimin incelenmesini konunun incelenip dönüş yapılmasını rica etmiştim iplerim incelensin 2 makinam var ikiside incelensin şayet sadece şimdi için degil 2015 ten bu yana makinalarımda herhangi en küçük bir hileye ras gelirseniz benim ip lerimi banlayın sesim çıkarsa adiyim.
    Hangi charla yapıldıgını bilmiyorum 2 cahrım hack yedi 1 tanesi soyuldu bunlar için daha önce ticket atmış ve reel hayatta da mahkeme devam ediyor hileye karşı bir oyuncu olarak başıma bu olayın gelmesi beni üzdü açıkçası yapsam yaptım derim kenara cekilirim..
    oyunu bırakmıstım bayadır oynamıyordum son 2 hafta 3 haftadır yegenimin ısrarıyla berber takıldık eski 2 karakterle yan yana iki makinada presiz baktım oyunda baya bi gelişme var presiz olmaz dedim daha önceden actıgım fakat oynamadıgım karakterimle cash cekip pre alıp yeni bastan sıfırdan o id ile kasmaya karar verdim presiz olan karakterden cıktım yeni karakteri açtım makinada cash yükledim siteden ics işlemini yaptım lanet olsunki tel nomu girdigimde 3 karakter kullanabilirsiniz uyarısı geldi bende eşimin telefonundan işlemleri yaptım daha öncede o tele kayıtlı char açmıstım neyse gireyim oyun içinde premi alırım dedim malum serverlar dolu saatlerce sıra sayma ekranında bekledi ve o arada siteye girdim ne göreyim tpt phone mach diye bir yazı ne yapacagımı şaşırdım..
    Last edited by GameofThroneS; 03-19-2018 at 12:37 PM. Reason: düzeltme

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad