Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member EviLPrince's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

CZ AOC Defans Arttırılmalı

CZ Aoclarının defansları arttırılmalı, 2 yiyor ve çok kolay buss atıyor, droplara bişe demiyorum ama bu kadar kolay ölmesi doğru değil. Defansı arttırılmalı diye düşünüyorum.

Senior Member
    orası her lv adamın kesebilmesi için öyle ne yapsınlar eslant gibi yapıp pt kuruptamı keselim 2atmak içinde baya bi itemin olması lazım emek veren adam atsın zaten istiyosa tek atsın

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Şimdi şöyle aslında defansı normal ama bir süre sonra insanlar full +3 +2 +9 olduğundan dolayı çerez gibi geliyor sanırım sadece BP ler anormal bir damage atıyor ezik itemlere sahip olmalarına karşın.

Junior Member
    Mage hariç her karakter kolay kesiyor.

Moderator NightOwl's Avatar
    O mobları iki vuruşta öldürebilmek için, gayet düzgün item larınızın olması gerek.
    Sandığınız kadar defansı düşük değil, insanlarda item fazla diye öyle iki atıyor

Senior Member Nyyd's Avatar
    Yeterli oldugunu düşünmekteyim.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Warrior genelde tek ya da 2 atıyor, ayrıca okçumla bende mi şans yok kolay kolay düşüremiyorum bus/bes.
    Evrim Namustur

Yav boş yapmayın Orada Pk Dönüyor görende millet genie bırakıp tek atıp hornet kesiyor sanacak . orda 5 dk kasıyorsan kimse karışmadan 1 saat pk dönüyor arkadaş muhtemelen kasamıyor slotta zoruna giden bişey var eğer 2 atacak derece itemin varsa gider karşı ırkın slotuna çöker orada ekmeğine bakarsın.

Quote Originally Posted by Loginfo20 View Post
    CZ Aoclarının defansları arttırılmalı, 2 yiyor ve çok kolay buss atıyor, droplara bişe demiyorum ama bu kadar kolay ölmesi doğru değil. Defansı arttırılmalı diye düşünüyorum.
    biraz açarmısın neden doğru deil kolay ölmesi ? zor bişey kesmek istiyorsan keramasha gidebilirsin ??

Member
    Nickname
    IIKuLL
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    83 lvl warıorum var +8 shell set +1 takı ıle 2 vuramıorum ve gold pre olmasına ragmen hicte oyle serı atmıyor ayrıca rahat kasabılenı gormedım ben slot 5dk rahat kasamazsın orada