Results 1 to 9 of 9

Thread: Garip bir olay

Garip bir olay

Meraba arkadaşlar mana çok mantıksız gelen bi durmu sizlerle paylaşmak istiyorum mantıklı bi cevap bulamadım da,

Uruk hai de genie kurmuş ve film izliyodum . Char ne durumda diye bakmak istedim ve garip bi şey olmuş genie durmuş, köpek ölmüş, pt bozulmuş. Siz sormadan ben şunları söyliyem PT başkanı benim , köpeğin yemi var geniede var ve bıraktığımda herşey gayat iyidi. Oyun window modunda yarım ekran hani elim yanlışlıkla kaysa pt bozssam anlarım köpeğide öldürsem anlarımda bu 3 ü nasıl oluyoda duruyo ve siliniyo bu olaydan 15 dakka önce ks gelen birisi hafif tehtitkar bir imada bulunmuştu böle bir şeye ihtimal vermiyorum keşke whisper kapatmasaydım onuda paylaşırdım nese bunun sebebi nedir bilen varsa yazabilir mi tahminlere de açığım

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Troll vb bir yaratık çekerek sizi yatırmış ve ardından birisi sizi rezlemiş olabilir.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, oyun içerisinde bizler tarafından yapılan kontroller sırasında teleport edilmiş olabilirsiniz. Teleport edildiğinizde köpeğiniz ölür, partiden çıkarsınız.

yok hocam yatmadım char sabit duruyordu ve pt de ben ve yan chardım var oda sağlam duruyor diğeride

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhabalar, oyun içerisinde bizler tarafından yapılan kontroller sırasında teleport edilmiş olabilirsiniz. Teleport edildiğinizde köpeğiniz ölür, partiden çıkarsınız.
    tamam hocam cevabımı aldım mantıklı

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Selamlar,

Öncelikle geçmiş olsun, yukarıdaki arkadaşımızın da dediği gibi uruk hai slotuna yaratık çekilerek öldürülmüş olabilirsiniz ve tekrardan bir priest tarafından rezlenmiş de olabilirsiniz. Tam ve kesin bilgiye ulaşmak için partiniz de bulunan diğer oyunculara sormanız gerekmektedir. Ayrıca damage bardan daha önceki yaratıkların size vurduklarına damageye bakarak hangi yaratık tarafından da öldürüldüğünüzü bulabilirsiniz.

İyi oyunlar..
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    Selamlar,

Öncelikle geçmiş olsun, yukarıdaki arkadaşımızın da dediği gibi uruk hai slotuna yaratık çekilerek öldürülmüş olabilirsiniz ve tekrardan bir priest tarafından rezlenmiş de olabilirsiniz. Tam ve kesin bilgiye ulaşmak için partiniz de bulunan diğer oyunculara sormanız gerekmektedir. Ayrıca damage bardan daha önceki yaratıkların size vurduklarına damageye bakarak hangi yaratık tarafından da öldürüldüğünüzü bulabilirsiniz.

İyi oyunlar..
    gm cevabı verdi zaten ölüp reslenme durumu yok , birisi imalı konuşmuştu mutlu mutlu discord yazmış demekki telport etmişler

Junior Member
    şikayet etmişlerdir....

sözde herşeyi görüyoz diyolar genede milleti cekıp koxp mu deılmı dıye bakıyolar enteresan