Results 1 to 3 of 3

7 günlük ban sebebi (Luring CR7 DAYS)

Öncelikle Merhabalar , mesajımı dikkate alıp bana geri dönüş yapıcagınızı bildiğimden şimdiden ilginiz için teşekkür ederim..

Dün sabah 06.00 civarında uykumdan uyanıp farm yapabilmek için slot aradım ve slotumu uruk slotuna bırakdım yaklaşık 1-2 saat civarı farm yaptıktan sonra slota başkası geldi level olarak ve item olarak benim cok üstümdeydi ve bana pm atarak slotun benim olduğunu gece çarının dc yediğini ve slotu terk etmemi söyledi bense arkadaşdan ricada bulunarak bana müsaade etmesini 1 saat kadar daha duracağımı sonra iş için cıkacagımı söyledim fakat kendisi pm den beni tersledi ve alabılıyorsan al slotu dedı 30 dk daha durduktan sonra tekrar pm atarak level almamı bu ezik halimle slotu bende alamıyacagını söyledi bende sinirlenerek slota golem cektım ve karakterını yatırdım sonrası bildiğiniz gibi ss aldım foruma atıcam banlanıcaksın vb. şimdi söyle bir durum var ben burda haksız olduğum kadar karsımda kişide haksız daha önce böyle bir olay yaşanmadı direk 7 günlün ban verilmesi beni açıkçası üzdü işin kötü tarafıysa isterseniz incelegebilirsiniz ben dün akşam 3200 cash para cektım ve daha kolay farm yapıp slot avantajımı genişletmek için dc pre+noah+mp - hp maestro +genie vb. birçok farm için marketden alışveriş yaptım ve akşam slota bırakdım sabah kalkdıgım 1 saat içinde dc yemiş hadle buldum sonrasıyla ban yediğimin farkına vardım daha önce böyle bir durum yaşamadığım için direk 7 günlük ban yerine 1 günlük yada 3 günlük ban verilse uyarı için sıkıntı yoktu ama 7 günlük ban beni zor duruma soktu sebebi ise dc premin + mp-hp maestro potum ve perimin süresi daha 30 günlük ve bunun7 günü bu ban yüzünde çöpe gidicek sizden tek ricam banı kaldırmak yerine süresinin kısaltabilirmisiniz gerçekden zor durumdayım dediğim gibi ilk defa böyle bir durum yaşadım direk 7 günlük banın cok olduğunu düşünüyorum ki cok ciddi bir suçda işlemedim oyunda hergün insanlar birbirine ks atıp slotalarına canavar çekiyor

Nick:ICooLPaPa

Dostum hakli olabilirsin ancak nttgMe şunu diyor KS suç değildir. Ama golem çekerek sen suç isliyorsun bu durumda senin as alıp pmyi şikayet etmen lazımdı.Ve artık knight oynayanların slotlarda tapusumu var çok merak ediyorum 10 tane slotta 10 kişi duracaksa geriye kalan oyuncular oyunu bıraksın o zaman böyle bir mantık olamaz. Ayrıca yok slot benim şöyle böyle diyen insanlar gercekden oyun oynamasın adamlar CZ de aoc a benim diyor böyle bir anlayış 0-7 yaş grubu bence sadece karşı tarafın bu oyuna para yatırmadi !

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirtmiş olduğu gibi KS olarak adlandırılan kill steal durumunun herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır.
    Sizi kışkırtarak küfür etmenizi veya tehdit eden kullanıcıları forum üzerinde bulunan Cheat Reports bölümüne bildirerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Her ne sebeple olursa olsun oyun kurallarını ihlal eden her oyuncuya gerekli cezai işlemler yapılmaktadır.
    Ceza süreniz sona erene kadar oyun hesabınız tekrardan aktif edilmeyecektir. Bu eylemleri devam ettirmeniz durumunda ise bundan sonra ki alacağınız ceza süresi artacaktır.

İyi forumlar.