Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Sebebi yokken 7 gün ban yedik? Yardımcı olur musunuz?

Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Ban yiyen hesabın ismi Theba2. Ban yeme sebebi ise Luring imiş. (Luring CR 7 Days) Yani slota başka canavar cekme. Böyle birşey söz konusu değil. 1 kere olmuştu evet. 1 gün ban yedim ve cezamı aldım. Ama 2. kere olmadı! Olmadığı için, haksız yere mağdur olduğum için bunları buraya yazıyorum. Neye dayanarak 7 gün ban verdiniz merak ediyorum. Herşeyi kenara bırakalım..ya yeniden olursa? Haksız yere yediğim için yine başıma gelebilir diye düşünüyorum. 7 gün benim için büyük kayıp. Yardımınızı bekliyorum. Saygılarımla.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

CR bölümüne yapılan bildirimler doğrultusunda hesabınıza 7 günlük ceza verilmiş. Durumunuz ile ilgili yanlış bir karar alındığını düşünüyorsanız support.nttgame.com adresinden destek ekibine sırasıyla Bilet Gönder > Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi altından bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    bileti türkçe mi ingilzce mi göndermemiz gerekiyor acaba? sebepsiz ban yedik resmen olaya bakar mısın millet ana avrat sövüyor banlattırıcam diye tehdit ediyor ss alıp foruma atarız bir işlem yapılmaz biz ban yeriz . 1 kez slota mob çektik 1gün ban yedik eyvallah sonrasında akıllandık tekrarlamadık 7 gün ban yedik nedir yani bu.benim premiumuma yazık değil mi? bence inceleme yapılmadan ban atılıyor saygılar. edit- makro kullananları falan saymıyorum bile.
    Last edited by kerimyuce; 03-12-2018 at 09:15 PM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Biletlerinizi Türkçe bir şekilde gönderebilirsiniz. CR bölümüne yapılan bildirimlerde tarih önemli olduğu için aynı gün yapmış olduğunuz davranış için tekrardan ceza almanız mümkün değildir. Yinede hatalı bir işlem yapıldığını düşünüyorsanız bilet göndererek itiraz edebilirsiniz. Oyun içerisinde küfür ederek sizleri rahatsız eden oyuncuları kanıtları ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirmeniz durumunda işlem yapılacaktır.

Cheat Reports Kullanımı

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesabınızın almış olduğu cezada herhangi bir yanlışlık veya haksızlık bulunmamaktadır.
    Oyun içerisinde kural ihlali yapan her oyuncuya gerekli yaptırım uygulanmaktadır. Bu eylemi bundan sonraki süreçte devam ettirmeniz durumunda alacağınız ceza süresi artacaktır.

Bu konuda yapacağınız itirazlarınızı destek sistemi üzerinden devam ettirebilirsiniz.

İnsanları exp'e yatırmak için sarf ettiğiniz çabayı insanlara yardım etmek için kullanmanız dileği ile..

İyi forumlar.