Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Junior Member
    Nickname
    VainKatsellaLostHero
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Oyuncu sayısı hafta sonu daha fazla. Neden etkinlikler C.tesi ve pazar günü yapılmıyor. Oyuncu kitlesinin en az %50 si katılamıyor bu etkinliğe. Erken olmasını isteyenler gibi geç olmasını isteyenlerde var. Bu tür etkinliklerin hafta sonu olması yoğunluğu arttıracaktır. Gözden geçirmelisiniz.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Selam,

Destan sunucusunda EireneAsasian olarak çekilişte cıktım mage ve warrior krowaz cıktı tradeyi kabul ettim verdiniz üstüm dolu dedi fakat tekrar denemeden oyundan vermeden cıktınız bunun nedenini ögrenebilir miyim?
    Last edited by Nyyd; 03-13-2018 at 03:35 PM.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

13 mart yayınında yapılan çekilişte 400 npoints kazandım ama mesaj gelmedi ( lavrinenko17 ). ne zaman gelir acaba ?
    Last edited by emekgencligi; 03-13-2018 at 08:56 PM.

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Şubat ayı içerisinde Exp Boss etkinliği yapılacağına dair herhangi bir yerde açıklama yapılmamıştır ancak geçen hafta Perşembe günü yapılan yayında Mart ayı sonunda izleyici sayısına göre yapılabilir demiştik.

Emin olmadığınız durumlarda, bizden açıklama yapılmış gibi net bir şekilde yorumda bulunmazsanız sevinirim.
    Bir kaç video araştırdım ve buldum. Açıklama yapılmış. Fakat siz değil sayın Khenart söylemiş. Aynı yayında berabermişsiniz ve ben siz söylediniz diye aklımda kalmış. Peki şimdi şubat ayı son haftası denmiş fakat martın ortasına girdik hala yok. Yakın bir tarihte olacakmı?

İlgili video aşağıda.

link:https://www.twitch.tv/videos/218826636

Dk: 03:02:00

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Bir kaç video araştırdım ve buldum. Açıklama yapılmış. Fakat siz değil sayın Khenart söylemiş. Aynı yayında berabermişsiniz ve ben siz söylediniz diye aklımda kalmış. Peki şimdi şubat ayı son haftası denmiş fakat martın ortasına girdik hala yok. Yakın bir tarihte olacakmı?

İlgili video aşağıda.

link:https://www.twitch.tv/videos/218826636

Dk: 03:02:00
    Yayın 2 ay öncesine ait. Bu tarihten sonra yapılacağına dair net bir açıklama yapılmadı. Aksine yapılması düşünülmediği söylendi.

Bilginize,

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Selam,

Destan sunucusunda EireneAsasian olarak çekilişte cıktım mage ve warrior krowaz cıktı tradeyi kabul ettim verdiniz üstüm dolu dedi fakat tekrar denemeden oyundan vermeden cıktınız bunun nedenini ögrenebilir miyim?
    Alamadığınız tarafımızca fark edilmedi büyük ihtimalle, online olduğunuz zaman bana yazarsanız eğer yardımcı olacağım.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn