Değerli Knight Online Oyuncuları,
11 Mart tarihinde yapılan Knight Online Parti Turnuvası ilk tur mücadeleleri sonrasında şampiyon ekibin belirlenmesine bir adım daha yaklaştık.
Turnuvanın ilk günü 11 Mart tarihinde oynanan maçların sonuçlarını aşağıda bulabilirsiniz.
1. Tur 18:00 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
18:00 |
KHAOS vs TEQUILASHOT |
12 - 22 |
18:00 |
OLIVEBRANCH vs. 4EXTRATERRESTRIAL |
10-0 (Hükmen) |
18:00 |
DARKNESSCOMING vs. KATLIAM |
13 -16 |
18:00 |
EXEBUS vs. WRYNNSQUAD |
88 -8 |
1.Tur 18:25 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
18:25 |
WEAREFAMILY vs BATTLESCARS |
5 - 21 |
18:25 |
HEAVEN vs. NATIONALITYS |
85 - 4 |
18:25 |
NONCALCES vs. IRETIME |
0 - 10 (Hükmen) |
18:25 |
VURAMSAZINTELINE vs. MARIUSZ |
4 - 2 |
1.Tur 18:50 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
18:50 |
PARADOX vs WANTEDS |
0 - 21 |
18:50 |
THESULTANS vs. COMINGSOON |
50 - 31 |
18:50 |
OUTSIDER vs. CENNETULFIRDEVS |
3 - 2 |
18:50 |
LEGIONS vs. SAGITTARIUS |
41 - 0 |
1.Tur 19:15 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
19:15 |
MOSTVALUABLEPLAYERS vs BOOMERANG |
10 - 0 (Hükmen) |
19:15 |
ADONIS vs. MANASICOKDERIN |
6 - 4 |
19:15 |
KOALISYON vs. INVISIBLES |
2 - 10 |
19:15 |
ZEYTINDALIKOMADOLAR vs. MESSIEURS |
26 - 36 |
1.Tur 19:40 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
19:40 |
DESTINYCALLS vs 4KAINAT |
10 - 0 (Hükmen) |
19:40 |
QUINCY vs. SENSATION |
4 - 3 |
19:40 |
SHOCK vs. ELITEPOWER |
10 - 0 (Hükmen) |
19:40 |
LAPLAP vs. AMOURS |
10 - 0 (Hükmen) |
1.Tur 20:05 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
20:05 |
NONSTOP vs GOZTEPE1925 |
30 - 5 |
20:05 |
CORTEXIPHAN vs. MAHLIBILI |
6 - 3 |
20:05 |
GHOST vs. SOLARIS |
30 - 13 |
20:05 |
BEYLERBEYI vs. NOBODYCANSTOPUS |
21 - 36 |
1.Tur 20:35 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
20:35 |
NWO vs RAYBANTAKANMAGELER |
19 - 10 |
20:35 |
DESERTRAIN vs. DAMNWEARESOGOOD |
25 - 15 |
20:35 |
SCHUTZSTAFFEL vs. CREED |
34 - 17 |
20:35 |
KNOCKOUTLIERS vs. EOLOF |
10 - 0 (Hükmen) |
1.Tur 21:00 Maç Sonuçları;
Saat/Tarih |
11.03.2018 Pazar |
21:00 |
JUSTRESPECT vs LOYALIST |
10 - 6 |
21:00 |
ZEYTINDALI vs. CHILL |
5 - 8 |
21:00 |
11SUBATOZGECANASLAN vs. POMPA |
0 - 10 (Hükmen) |
21:00 |
RESURRECTIONRW vs. LAUDABLE |
10 - 0 (Hükmen) |
18 Mart Turnuva fikstürünü detaylı olarak incelemek ve anlık olarak takip etmek isteyen oyuncularımız
BURADAN detaylı turnuva fikstürüne ulaşabilirler..