Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 57
    Member
    Nickname
    KOMODOOOOO
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Nick: Kar
    Sunucu: Rosetta
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz: Alakam yok.
    Bize ne katabilirsiniz?: Uslup ve saygı konusunda dikkatliyimdir , prestij açısından bir tık daha üste çıkartabiliceğimi düşünüyorum .
    Neden sizi seçmeliyiz : 2007 yılından itibaren sürekli bu oyunu oynamaktayım . Pkdan malesef zevk alan birisi değilim kurian haricinde tüm jopları ezbere biliyorum . Keza oyun içerisindeki tüm etkinlikleri girmesem bile güncel olarak takip ediyorum . Buna dandik chat görevleride dahil .
    Oyunda ve forumda geçirebiliceğiniz süre : Ben oyuna aksam 8 ile 12 arası giriyorum . Şahsıma ait bir bilgisayar dükkanım bulunmakta ve gün içinde bolca zamanım var . Büyük ihtimal ile sabah 08:30 ile 00:00 arası forum desteği sağlıyabilirim.

Senior Member
    Nick :4Ziooo
    Sunucu :Gordion

Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : Önceki referanslarımın bir önem taşıdığını hiçbir zaman düşünmedim,gerçek hayatta da sanal hayatta da,genelde bir iş başvurumda referanslarımın bir önemi olmadığını söylerim.Beni denemeden referansım iyi veya kötü olmasıyla benim kim ve şirkete neler katıp katamayacağımı ölçemezsiniz demişimdir.Burda da bunu demek istiyorum.

Bize ne katabilirsiniz? :Krallığımda serverım için çok çalıştım ve aktiflik bakımından çok fazla aktiftim sorumluluğum olmayan hiçbirşeyi yapmam çünkü bu işi yapan kişi-ler mevcut oluyor kralken facebook'taki kral grubunu 7/24 saat aktif şekilde kullanıp sorumluluğumu elimden geldiğince yerine getirdim.Discord platformu ilk devreye girdiğinde müthiş bir şekilde aktiflik gösterdim moderatörlük için çok çabaladım fakat o zamanki kadronuzun yeterli olduğu kanısına vardığım için çabalarımın o zaman için boşa olduğunu anladım.Amcamın vefatından sonra oyuna pek giriş yapmadım 3 ay kadar şehirdışına tatile gittim ve oyundan uzak durdum.Artık işim gereği 7/24 bilgisayar başındayım AÖL'den okuduğum için rahatım anlıyacağınız her saat online olup forumda yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edebilirim (Ekstra Sorumluluğum olursa onlarıda yapmak için elimden geleni yapabilirim.)

Neden sizi seçmeliyiz? :Ben çalışan birinin işine severek yapmasından yanayım işini sevmeyen birisi işini yüksek kalitede yapamaz,bende bu oyunu severek oynuyorum reel hayattaki işimde hizmet sektörü olduğu için insanlarla çok çabuk kaynaşır dertlerini hızlı şekilde anlar ve rahat bir şekilde açıklığa kavuştururum.

Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre :Oyunda 7/24 Saat Forumda 3-9 Saat Arası Değişkenlik Gösterebilir.

Junior Member
    Nickname
    TictoBay
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ReMaKe
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Nick: TictoBay
    Sunucu : Olympia
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz: Tecrübe olarak ; Çeşitli forumlarda yardımcı olmak adına paylaşımlarda ve yönlendirmelerde yardımcı olup, elimden geldiğince birşeyler katmaya yardım etmeye çalıştım , belli bir görev olarak değil yardım etmek paylaşmak adına yaptım tecrübe olarak sayılırmı bilmiyorum ancak bunu bir iş olarak değil de insanın yardım ettikçe paylaştıkça birşeyler kazandığını düşünmekteyim.
    Bize ne katabilirsiniz? : Katabiliceklerim ; zaman ayırıp katılabilicek mümkün olabilen herşeydir bunu şu şu diye kısıtlamak yanlış olur ne gerekiyor ise onu katmaktır doğrusu.
    Neden sizi seçmeliyiz? : Olympia serverinde oynamaktayım , server birleşimi sonrasında clan arkadaşlarımın neredeyse hepsi oyunu bıraktılar , clanımızda oynamış olan değerli bir abime karakteri yüzükleyerek hediye ettim ve olympia serüvenini PK anlamında sonlandırdım.Ancak oyuna girerek sohbet pazar vb. oynamaktayım.Bu oyunun bendeki öneminin büyük olmasından dolayı takip ediyor gündeminden geri kalmıyorum.Oyun hakkında gerek ne yapılması , gerek oyun bilgisi olsun bütün bilgilere fazlası ile sahip olduğumu düşünmekteyim bu sebeple seçilmek için yeterli bir aday olduğumu düşünüyorum.Oyunu oyundan öte dostluk , aile gibi sıcak ortamların olduğu dostlukların çoğaldığı ve her insan bir lisan düşüncesi çerçevesinde gördüğüm için böylesi bir görevde birçok kişi ile iletişim halinde olup gerek sorunlarına yardımcı olmak gerek muhabbet edip güzel bir ortamda bulunmak amacı ile böylesi bir göreve talip oldum.
    Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre : Genel olarak forumda açılan konular ve getirilen güncellemeleri takip etmek amacı ile forumu kullanmaktaydım onun haricinde oyunda harcadığım vakit sabit bir vakit değildi,PTT de dağıtım görevlisiyim mesai saati 8:30dan iş bitimi ne zaman olursa o zamandır,bu yüzden genel olarak ayırabiliceğim vakit; En geç - 15:00 - 02:00 dır. Oyuna girip aktif olarak PK atmıyor olsam da pazar kurarak arkadaşlarımla sohbete devam ediyorum bu sebeple ki oyunda olduğum süre neredeyse sabit 24saat diyebilirim res vakitleri dışında Pc kapanmıyor.Ve genel olarak PC başında olduğum vakitler öğleden yatsıya diyebilirim.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Nick : MARVOLO

Sunucu : Manes

Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : Knight Online oyuncularının büyük bir kısmının bildiği bir forumun "Knight Online" bölümünde moderatörlük görevi yaptım.

Bize ne katabilirsiniz? : Gerçek hayatta sorumlu olduğum işleri baştan savma yapmayı veya yarım bırakmayı sevmeyen biriyim. Aynı düşünce doğrultusunda söz konusu rütbenin gerektirdiği sorumlulukları alarak ekibe yardımcı olabileceğime inanıyorum.

Neden sizi seçmeliyiz? : Yaklaşık 8 yıllık oyun tecrübem ve daha önce üstlenmiş olduğum görevde edindiğim deneyimlerime dayanarak oyuncularla ve yönetimle nasıl iletişim kurulacağı, forum düzeni ve işleyişi, oyun düzeni ve kuralları hakkında yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Tüm bunlara ek olarak konuda belirtilen şartları da sağladığımı düşünüyorum.

Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre : Günden güne değişiklik göstermekle birlikte ortalama 3-4 saat aktif olabiliyorum.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Moderator NightOwl's Avatar
    Örnek Başvuru;

Nick : xOneRepubliC

Sunucu : Rosetta

Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : Bir kaç paylaşım platformunda moderatörlük yaptım.Şu an ise yoğunluğumu twitch adlı yayın platformuna verdiğim için, bir çok twitch kanalında yetkiliyim.

Bize ne katabilirsiniz? : Rosetta sunucusu için 3. parti programsız bir ortam ve forum için herkesin sorularına ve sorunlarına cevap bulabildiği bir ortam.

Neden sizi seçmeliyiz? : Bu oyunu oynarken güzel vakit geçirip yeni dostluklar kurmak için, bu oyuna yeni oyuncular kazandırmak için bu oyunu oynarken aynı zamanda yayın yapmaya başladım ve forum içinde de gerekli konumda olursam, sizinle iletişimim artarsa her açıdan daha mantıklı ve işe yarar bir durum olacağı için beni seçmelisiniz.

Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre : Bahsettiğim gibi yayın yaptığım için hemen hemen her gün 2 ila 3 saat arası Knight Online yayını açmaktayım.Bunun dışında zaten günün 6 saati oyun içerisinde aktif olarak bulunmaktayım.Ayrıca bunun yanı sıra bu süre zarfında forumda da bulunmaktayım.

Bu arada twitch adresim twitch.tv/keanjushei

Başvuran bütün arkadaşlara başarılar.

Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Nick : Kerologue

Sunucu : Rosetta

Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : Herhangi bir forumda yetki almadım.

Bize ne katabilirsiniz? : Cheat Raports kısmında oyuna dair yeterince bilgi ve birikimim sayesinde alanı kullanan arkadaşlara yardımcı olabilirim. Ayrıca gerek oyunda olsun gerekse forum üzerinden olsun oyuncu arkadaşlarla köprü oluşturarak oyunu geliştirmeye yönelik çalışmalarda bulunmayı hedefliyorum.

Neden sizi seçmeliyiz? : Üstteki yorumumda bahsettiğim gibi oyuna ve forum kurallarına dair gerekli tüm bilgilere sahibim mesleğim gereği insanlara yardımcı olduğum gibi bu alanda da yardımcı olacağımı düşünüyorum ve yıllardır oynadığım bu oyunu daha iyi seviyelere taşınmasında bir nebze dahi olsun katkım olmasını düşündüğüm için.

Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre : Oyunda genel olarak hafta içleri 3 ila 5 saat hafta sonları ise 5 ila 8 saate kadar süren vaktim var. Forum için herhangi bir süre kısıtlamam yok.
    Last edited by stuttgart1992; 03-11-2018 at 11:33 PM. Reason: ekleme

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Nick : 67manyaqadam67
    Sunucu : Ares
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : oyun platformunda yok.
    Bize ne katabilirsiniz? : size yardımcı olurken, forumda görüntü kirliliğini azaltıp çözüme odaklı ilerlemek.
    Neden sizi seçmeliyiz? : yardım etmeyi severim ve bahtsız bedevi gibi her olay başıma geldiğimden okuduğum ve aklımda kalan detaylarla yardımcı olacağımı düşünüyorum.
    Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre : oyunda süre sınırım yok forumda moderatör olmadığımdan günlük göz gezdiriyorum takipteyim.

Senior Member SnipeRNe0o's Avatar
    Nickname
    lQuin & IQui
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ITheLeGeND
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Nick ; lQuin & ...

Sunucu ; Gordion

Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : Yetkili olarak hayır ancak gönüllü olarak saymakla bitmez . Burası knight online ortamı bütün oyunların zirvesidir anlayana buradaki yardımlaşmanın öncelikle çıkarsız olduğunu anlıyan bir şahıs herşeyin üstesinden gelebilir kendi içerisinde taşıdığı algıları yenebilir . Tabiki bu algı yetkili kişilerin en alltaki kademeden en üstteki kademeye oyunculara yansıttığı hisler ile de tescillenir .

Bize ne katabilirsiniz ? Bu soru çok güzel bence içimde kalan bir çok sıkıntıyı çözüm olarak katmakla başlayabilirim mesela çözüm günde 20 saat hem discord hem forumda kısacası online olduğumda çözebileceğim ne varsa yaparım ancak biliyorum ki günde 20 saat değil düzenli işini yapmak yeter buna e tabi gerekirse kalacaksın işini iyi yapmak istiyorsan ben günde bir kaç saat boşluk ile 14-16 saat oyunda ve forumda gezinirim discord hep açıktır açıkcası vaktin bir önemi yok zaten bilgisayar elektrik gitmesse kapanmaz her an ulaşılabilirm iletişim ve diyalog önemli benim için herkes ile diyalog ayrım yapmak sızın burası bir aile ortamı buraya yaptığım krallık zamanlarını falan yazarsam uzar gider uzun yıllarımı verdiğim oyunun bana kattığı pozitif ne varsa bunu diyalog kurduğum herkese yansıtmak isterim bunun icin çalışıyorum bir tane negatif insanı pozitif yapmak benim icin herhangi bir konuda başarıdır oyundaki suistimalcileri ve etkilerini düzeltmek diyalog ve bir takım eylemlerden geçer oyun içerisindeki karakter benim için insanın bir parcasını yansıtmaktadır hal hareket ve diyalogları ile hep bundan yana oldum ve bu saaten sonra da değişmeyi düşünmüyorum .

(Bu Yazıyı yazarken aklıma seneler önce ilk sunucular varken areste +6 Shard taktığım günler geldi işte knight online böyle bişey içerisindeki nimetlerden faydalanırsan (pozitif olarak) sana real hayatında kuramayacağın dostluklar arkadaşlıklar verebiliyor tabi kişinin içerisinde bir ego fırtınası yoksa knight online bırakılmaz ara verilir
    Last edited by SnipeRNe0o; 03-12-2018 at 12:54 PM.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Nick : Nyyd
    Sunucu : Olympia
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz : Web tasarım başlangıç mezunuyum şuanda Radyo ve Tv Teknolojisi üzerinde çalışmalar yapmaktayım.
    Bize ne katabilirsiniz? : Üniversite bölümünü bitirdigimde Video düzenlemeleri ve kamera çekim yayın konusunda tecrübelerim tamamen tamamlanmış olacaktır. Kusursuz bir oyun için el ele
    Neden sizi seçmeliyiz? : Sürekli bilgisayar başında, günün büyük bir kısmını yardımcı olarak geçirebilirim. Üniversitem bu sene bittiğinde tamamladığım bölüm üzerinde de sizlere yardımcı olabilirim.
    Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre : Oyunda sürekli online'yim. Uyku saatleri dışında forumda da aktif olabilirim.

NttGame ekibine katılmak onur verici olur. Hakkımızda hayırlısı olması dileğiyle
    Last edited by Perastis; 03-11-2018 at 04:30 PM.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Nick : INobraNI
    Sunucu : Destan
    Varsa, daha önceki tecrübeleriniz :Farklı içeriklerde türkçe forum sitelerini yönettim.
    Bize ne katabilirsiniz? : Yeni fikirler ve oyundaki problemleri çözme amaçlı beraber beyin fırtınaları yapabiliriz. Ayrıca forum moderatörü olarak forum düzenini sağlama ve sorun yaşayan oyuncuları olabildiğince hızlı ve basit yollar ile çözüme ulaştırabilirim.
    Neden sizi seçmeliyiz? : Oyun hakkında yeterince bilgili olduğumu ve private serverlarda yönetim ekibinde bulunduğumdan arkaplandaki işlerinde nasıl yürüdüğünü biliyorum. Özellikle archer classında oldukça başarılı bir oyuncuyum. Birlikte USKO'yu daha iyi yere götürebileceğimizi düşünüyorum.
    Oyunda ve forumda geçirebileceğiniz süre : Oyun içerisinde hafta içi 6-8 saat , hafta sonu ise 12 saate kadar online olabilirim. Forumda ise mevcut oyun sürem üzerine 4 saat daha eklenebilir. Telefon ve laptoptan sürekli kontrol sağlayabilirim.

Başvuran diğer arkadaşlara başarılar diliyorum.
    Last edited by MythAsSasSin; 03-18-2018 at 10:49 AM. Reason: Edit!