Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

CPU kısıtlamak yasak mı?

Knight online düşük öncelikle çalıştır diyorum hata veriyor bu oyun tarafından engellenen bir şey mi veya önerebileceğiniz ek bir program var mı?

Senior Member NeedB's Avatar
    Burda birileri paylaşmışdı bu yöntemi.
    Onun sayesinde laptopum uzaya fırlamaktan son anda kurtuldu. Sürekli %30 'a ayarlı, hiçbir kasma sorunu da yaşamıyorum.

Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Burda birileri paylaşmışdı bu yöntemi.
    Onun sayesinde laptopum uzaya fırlamaktan son anda kurtuldu. Sürekli %30 'a ayarlı, hiçbir kasma sorunu da yaşamıyorum.

benim laptop fırladı uzaya. NASA ile görüşmelerimiz devam ediyor

Banned
    Cpu kısıtlama pusta satılmalı ...

laptop değil de ufak çaplı onboard bir pc var onda pazardeyken film izlemek istiyorum video donuyor görev yöneticisine baktım cpu %80 %100 kullanıyor bunu yaparsam tarayıcı performansıda düşer

Quote Originally Posted by xal_YCRuLmTs View Post
    laptop değil de ufak çaplı onboard bir pc var onda pazardeyken film izlemek istiyorum video donuyor görev yöneticisine baktım cpu %80 %100 kullanıyor bunu yaparsam tarayıcı performansıda düşer
    cpu çok düşük, ekran kartı ile uzaktan yakından alakası yok

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Üçüncü parti programları kullanmanızı önermiyoruz. Olası bir durumda hesabınız çalınabilir ya da karakteriniz soyulabilir.

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Üçüncü parti programları kullanmanızı önermiyoruz. Olası bir durumda hesabınız çalınabilir ya da karakteriniz soyulabilir.
    Oyuna offline pazar getirseniz bu sorun çözülür. Pvpler bile getirdi. Multiciler , clientlessciler rahat rahat pazar yaparken biz laptop'u piknik tüpü niyetine kullanıyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4NobraN View Post
    Oyuna offline pazar getirseniz bu sorun çözülür. Pvpler bile getirdi. Multiciler , clientlessciler rahat rahat pazar yaparken biz laptop'u piknik tüpü niyetine kullanıyoruz.
    Pazar şu an zaten oldukça kalabalik gelmemesi gereken tek şey offline pazar bence.

Banned
    Quote Originally Posted by Normlife97 View Post
    Pazar şu an zaten oldukça kalabalik gelmemesi gereken tek şey offline pazar bence.
    Karakter olarak değil bir sistem üzerinden satış yapılabilir boş pazar kalabalığıyla dolu oyun ve bu oyun giriş sorunu yaratmakta ve TL çeteleri tarafından kullanılmakta.