Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Tpt-ip ban

Junior Member

Tpt-ip ban

Arkadaşlar 2 3gün önce başıma gelen olayı anlatıyorum size hileden 1hafta felan önce ban yemiştim bende düşündüm napsam diye karar verdim hilesiz oyun oynamaya yatırım yaptım karakter aldım pre aldım oyuna başladım oynuyorum 2. veya 3.gün karakterime ban atıldı ban atılma sebebi ise TPT-İPBAN bu ne demek biliyormusunuz sen geçmişte hile kullandın ozaman hilesiz knight oynayamazsın veya git hile kullan demektir bir insana hile kullanılmamış bir karakteri hile ile hiç bir bağı olmayan 2 3gün önce açılmış bir karakteri geçmişte yapılmış bir hata ile banlamak ne demek Allah için açıklayın arkadaşlar hepimiz belli başlı dönemde bu lanet olası hileye bulaşmışızdır pişman olup hilesiz oynamaya karar verip oyunu oynamaya başlayan insana sen geçmişte hile kullandın ozaman ban demek ne demek ya lütfen biraz yapıcı olun karakterimin geri açılmasını istiyorum foruma ticket atıyorum yardımcı olmuyorlar Allah için elinizi vicdanınıza koyun bir cevap verin eskiden birini öldürmüş ama pişman olmuş bir insanı her zaman katil diye dışlamak doğru birşey mi sizce bu onu toplumdan dışlar ve suça iter şuan bana yapılan şey tam olarak budur arkadaşlar Lütfen rica ediyorum yapıcı olup karakterimi açın.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Hileyi silmeyi unutmuş olma ihtimalin varsa ondan yemişte olabilrsin kullanmana gerek yok pcde duruyorsa bile sıkıntı.

Senior Member
    merhaba, öncelikle geçmiş olsun . TPT-ipban dediğiniz gibi eskiden suc teşkil eden programdan banlanan bir kullanıcının temiz başlangıc yaptığında tekrar banlanması demek değildir. sizin internet sağlayıcınızı bir başkası veya başkaları daha kullanıyor ise onlar hile kullandığında o ip deki bütün hesapların kapatılması anlamını taşımaktadır. forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. itirazlarınızı destek sistemi üzerinden devam ettiriniz.

not : hile kullanmadığınız halde hesabınız kapanmış ise yardımcı olacaklardır. ancak hile kullanmış iseniz eminim gerekli gördükleri takdirde yönetim uzantısıyla birlikte paylaşımda bulunucaktır. iyi forumlar .

Junior Member
    Hile oldugunda ban yiyebilcegini abimden ögrendigim an zaten silmiştim hileyi bilgisayardan ticket atıyorum hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar temiz bir şekilde oyun oynamak istiyorum bunun için gerekli her türlü önlemi aldım ama ipden eskiden hile kullandığım için ban yemek çok üzücü gerçekten hile kullansam amenna kullanıp ban yiyipde 1konu açmışlıgım yok bana denilen şu
    Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza olan erişim tamamıyla yasaklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesinde aynı protokol adresi ya da telefon numarası kullanan hesapların da kullanıma kapatılabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir.
    bu koyuyor işte insana ben hileyi bırakmak için elimden geleni yapmışım bilgisayarı temizlemiş yeni hesap açmış karakter satın almış premium kc çekmiş emek vermeye başlamışım geçmişte işlediğim bir suç için yeni hesabımı kapadılar gerçekten çok üzücü ticket atıyorum yardımcı olamayız deyip kapıyorlar gerçekten yıkıcı bir tutum sergiliyorlar

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Ohh iyi olmuş.

Quote Originally Posted by biskuit5107 View Post
    eskiden birini öldürmüş ama pişman olmuş bir insanı her zaman katil diye dışlamak doğru birşey mi sizce bu onu toplumdan dışlar ve suça iter şuan bana yapılan şey tam olarak budur arkadaşlar Lütfen rica ediyorum yapıcı olup karakterimi açın.
    Zaten koxp kullanmışsın şimdi niye ağlıyosun ki laftan anlamayanın hakkı kötektir
    Evrim Namustur

Junior Member
    Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Ohh iyi olmuş.

Zaten koxp kullanmışsın şimdi niye ağlıyosun ki laftan anlamayanın hakkı kötektir
    Anlamadığım şu kardeşim eskiden kullanmışım 3insanın 1i eskiden kullanmıştır geçen twitch yayınına getirdikleri redbulldaki adamda kullanmış eskiden, eskiden bi hata yaptın diye bu oyunu legal bir şekilde başka bir accountla oynayamazmısın

Junior Member
    Bence senin karakterin hiç açılmamalı . Sen o aldığın karakterin parasını oyundan hile ile yaptın büyük olasılıkla.Birkaçda item yaptın.Tabi bunu yapmakda bir yada 2--3 aynı almıştır hile ile.Senin gibiler günlerce gecelerce slotlarda hile ile duruyorlar legal oynayanlara oyun bırakmıyorlar.
    Helal olsun o seni Banlayan G.M e tam hakkını vermiş.Her zaman olmasada arada bir güzel işler yapıyorlar.
    Teşekkürler NTT o ban için.
    Last edited by mcvl99; 03-06-2018 at 05:31 PM.

Junior Member
    Bence o hesap hiç açılmamalı.Büyük ihtimalle sen 2-3 ay kadar hile ile farm yaparak aldığın karakterin parasını çıkarttın.Bir kaçda item yaptın.Sonrada legalim
    diye ortaya atıldın.Senin gibiler yüzünden legal oyunculara oyun kalmıyor.Helal olsun seni banlayan o G.m e iyi takip etmiş.Hiç ağlama simdi hak ettigini bulmuşun
    Teşekkürler NTT keşke herzaman böyle olsan.

Junior Member
    Quote Originally Posted by mcvl99 View Post
    Bence senin karakterin hiç açılmamalı . Sen o aldığın karakterin parasını oyundan hile ile yaptın büyük olasılıkla.Birkaçda item yaptın.Tabi bunu yapmakda bir yada 2 aynı almıştır hile ile.Senin gibiler günlerce gecelerce slotlarda hile ile duruyorlar legal oynayanlara oyun bırakmıyorlar.
    Helal olsun o seni Banlayan G.M e tam hakkını vermiş.Her zaman olmasada arada bir güzel işler yapıyorlar.
    Teşekkürler NTT o ban için.
    bende burdan sana söylüyorum kul hakkına giriyorsun yapılmamış bir seneryoyu kafanda kurup insanları yargılıyorsun allah ıslah eylesin seni .

Junior Member
    Bende sana söylüyorum bu oyunu kuran adamlar aptalmı?Olacağı bu idi ne bekliyodunki.İnsanların aklınla dalga geçmeye kalkarsan olur böyle şeyler.