Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Ares Karus Eslant'ta Towna Mob çekiliyor

Haftalardır Ares'te Karus Eslant towna mob çekilerek oyuncular yatırılıyor, daha önce de bu başlığı açıp fotoğraflar koymuştum lakin zeki bir moderatörümüz bildirimlerinizi kanıtlarla CR'ye yapmalsısınız diyip konuyu kitledi. Sayın moderatör, kanıtım olsa zaten dediğiniz gibi yaparım lakin bu işi yapan şeref yoksunu arkadaşın sadece adını öğrenebildim, o da bir duyumdan ibaret. Öbür yandan açtığım konuda guardların güçlendirilmesini ve agresifliklerinin arttırılmasını istemiştim, birini şikayet etmemiştim. Siz bu isteğimi değerlendirmek yerine konuyu kitliyorsunuz.

Bu önceden açtığım konu:

http://forum.nttgame.com/forum/showt...highlight=ARES

Aşağıya da sildiğiniz fotoğraflar ile daha bugün çekmiş olduğum fotoğrafları koyuyorum. Umarım insafa gelirsiniz de bir şeyler yaparsınız, "CR'ye konu aç" demekten başka.

Last edited by 54servant54; 03-05-2018 at 09:22 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Şu çaresiz Guardlar güçlendirilse ; böyle içler acısı manzaralar ile karşılaşmazdık.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Eslant'a Süvari Birliği Gerekiyor GateKeeper Gibi Guard Verin İçeri Mob Sokmasın.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    CZ den aldığımız chat görevini biliyorsunuz her turda 50 adet yaratık ve boss (!) kestiriyor EMC/LFC'de, daha sonra Eslant ve CZ ' ye geçiyor bu görev. O görevdeki 50 adet kesilen yaratıklarınların bırakın yanından geçmeyi, yanlarında rüzgar bile yapsanız direk saldırıyor hatırlarsanız. Guardların da agresiflikleri bu kadar arttırılabilir. Atakları da arttırıldı mı , towna yaklaşan en ufak moba tek atarlar. Aksi halde 83 lvl charlar daha çok exp kaybetmeye devam eder zira bu ismini duyum aldığım şeref yoksunu kişi kendine bunu iş edinmiş. Haftalardır böyle bu. Yatanların üstünde rez taşı da yok ne yazık ki en alttaki fotoda.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    @Speedycort Atakları, defansları ve agresiflikleri arttırılmadığı sürece isterlerse değil birlik, süvari tümeni koysalar malesef işe yaramaz. Zira çoğu zaman moblar guardları full can kesiyor.