Results 1 to 1 of 1
    Senior Member

Post İllegal Kazanç Sağlayan Klanlar Hakkında

Quote Originally Posted by Walker View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlar da klan savaşlarında illegal kazanç sağlama durumlarıyla ilgili raporlar alıyoruz. Bu durumla ilgili takibimizi sürdürüyoruz ve ilgili klan oyuncularına ceza veriyoruz. Klan maçlarının bizler için önemi büyük, son gelen sezon sistemden sonra haksızlığa uğranmaması ve emek kayıplarının yaşanmamasını hedefliyoruz. Siz değerli oyuncularımızın bu süreçte bizleri yalnız bırakmayacağını umuyoruz ve illegal kazanç sağladığına emin olduğunuz oyuncu ve klanları kesin kanıtlarıyla birlikte tarafımıza ileteceğini düşünüyoruz.
    Hala Hileli kazançlar var Buna engel olunmamıştır.
    Bu Yüzdende Klan macları atmıyoruz Klanca ama şunuda sölemek istiyorum 1.2 üstünde kd vardı başladığımda birden hileler cıkı verdi kd mide düşürdüler dereceli maclardada aynı vakalar var Derecelide atmıyorum benim umrumda değil kd meselesi ama umrunda olan oyuncular var bu yüzden kaybediyorsunuz bu hilecilerin temel sebebleri kd kasmak.
    Bizim burda hak olayı var dürüst oynayan eziliyor ama GM'ler bu konuda ciddi bir önlem alması gerekirken vurdum duymaza gelior.
    Forumlara bile düzgün takip etmiyorlar UDB ler bile takip edilmiyor zamanlı Ban listesi haftalık cıkarken buda yok artık eksiksiz Ban listesi de istiyoruz biz.
    1-2-3 Klana ceza vermişler bu kadar devamı yok bırakılmış şimdi Hilesi olan Proffesionel Oyuncu Hilesi olmayan Bot.
    Hilecileri Caydırıcak eylem yok... hatta Süreli ban cıkarmışlar adaleti böylemi sağlıcaklar hilecilerin alay durumu olmuş...
    Saygılar Reichtum...
    Last edited by xXxORKUNxXx; 02-27-2018 at 02:47 PM.