Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 82
    sadece takıyla kalmamalı lw sınırı yükseltilmeli item + sınırı da yükseltilmeli karekterini 83 lw ye kasmış tüm itemlerini dizmiş kişiler arasındada rekabet ortamı artar pazar canlanır

Senior Member
    +5 olunca ne olacak?
    Bütün dertler bitecek mi?
    DİREN 'VAMPİRİC FİRE'

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by burak206141 View Post
    GhpstpfUnique +4 +5 takı yapma oranı Çözüm yolunda büyük bir katkı sağlayacağı açık ve nettir ama sizin belirttiğiniz çözüm önerisi de güzel bir çözüm önerisi mevcutta bulunan takıların tekrar +0 haline dönmesi ve item yapımında kullanılmasıda bir nebze olsa da bu takı krizini çözeceği kanaatindeyim Fakat zaten günlük çokca şekilde takının hala severlere giriş yapmasından dolayı +1 +2 +3 takı +0 takıya ayrıştırma çabasının da bir zaman sonra kısır döngüye yol açacağını düşünüyorum genel olarak oyunun ömrünü uzatmak için ve bu takı konusunda ki kısır döngünün bir an önce çözüme ulaşması için +4 +5 takı basımı yasallaştırılmalı fakat oranları düşük tutularak daha önceki yorumlarda bahsettiğim gibi şuan ki mevcut ''kısır döngü takı sistemine'' önemli katkıda bulunacağını düşünmekteyim.
    Aslında sunucularda ruby earring+4 ler var, 18/5 bonus veren, bu da +4 takının düşük bir ihtimal de olsa yapılabildiğini göstermez mi ?

Junior Member
    Lwl Sınırı Yükseldi Zaten Rebirth Sistemine Geçildi Sadece takı sistemi bir zaman sonra kilitlendiği için takı sistemine bir çözüm getirilse yeter tüm dertler biter 18/5 bonus görmedim kardeşim ben kaç senedir oynuyorum bu oyunu ihtimal olsa bile basma ihtimali yasak olduğu için tekrar geri +3'e çevriliyor takılar, legal olsa oyuna giren takının gider noktası olur bütün her şeyin gider noktası var sadece takılarda bu gider noktası yok malesef büyük bir açık oluşturuyor oyunda

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Yönetici gözüyle yorum yapacak olursam eğer, şuan için böyle bir planlama bulunmamakta ve yakın gelecekte aynı şekilde takı upgrade limitlerinin +4 - +5'e çıkartılması düşünülmemektedir.

Oyuncu gözüyle fikrimi belirtecek olursam bu eylemin yapılabilmesi için upgrade başarım oranının çok çok düşük olması gerekmektedir. Aksi halde hali hazırda güçlü olan bazı sınıflar, dahada güçlenecektir.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Yönetici gözüyle yorum yapacak olursam eğer, şuan için böyle bir planlama bulunmamakta ve yakın gelecekte aynı şekilde takı upgrade limitlerinin +4 - +5'e çıkartılması düşünülmemektedir.

Oyuncu gözüyle fikrimi belirtecek olursam bu eylemin yapılabilmesi için upgrade başarım oranının çok çok düşük olması gerekmektedir. Aksi halde hali hazırda güçlü olan bazı sınıflar, dahada güçlenecektir.
    Oyuncu gözüyle fikirlerinize tamamen katılıyorum yönetici gözüylede arkadaşlarınızla oturup bu konuyu tartışmanızı öneririm sadece takı deyil lw sınırı 85 olabilir item de + sınırı yukarı çıkarılabilir oyun canlanacaktır

khenart güçlü olanlar dahada güçlenmememi için diye bir lafı size yakıştıramadım.

yıllar geçtikçe aynı itemlerin değişmeden kullanılması oyuncuyu sıkıyor.belli bir zamandan sonra neden boss kesiyoruz neden utc giriyoruz diye sorular soruyor insanlar

eğerki yeni başlayan kitlenin zayıf kalacağını düşünüyorsanız old roc rol wp ep gibi itemlerin normal takıya çevrilmesinin önündeki engeli kaldırabilirsiniz. ayrıyettende +4 +5 takı basımını zorda olsa mümkün hale getirmelisiniz

bide rekabet için demiş rekabet olsun istiyosan aradaki uçurumu kapatmak gerek. araya uçurum koymak değil

Junior Member MeDuT's Avatar
    Nickname
    Dread
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    MafiA
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yanlış bir yaklaşım katılmıyorum. Esas rekabet item ile değil playerlik ile olmalı bu da +4 +5 takılarla mümkün değil.
    You hit me, we hit you!
    We're MafiA

Senior Member Kemo112358's Avatar
    kxp bitmişken bence olsun hatta yanma da olmasın 3 tane +3 bir tane +4 yapsın hemen
    pk ya hareket getirir
    dengeyi bozacakmış
    herkes yıllardır oynuyor , hala +3 takın yoksa bırak bence bu oyunu