Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 82
    Junior Member

Rekabet İçin +4 +5'e Takı Upgrade Açılsın İçeri Girin Sonuna Kadar Okuyun Lütfen

Arkadaşlar Serverların Genelinde Fragment olsun gem olsun Çok sayıda takı giriyor her gün oyuna ve +3'e basmak bunları %100 ve şuan tüm serverlerde takıların değeri düşük düzeyde eskiden böylemi idi bir iron neackin bir rolün değeri insanlar için +0 ı bile hayaldi ve cok zevkliydi şimdi kimse takılara gereken değeri vermemekte ve rekabet takılar üzerinden sağlanamamaktadır takılar için +4 ve +5 upgrade imkanı sağlanırsa +4 İçin mesela %5 Geçiş Oranı +5 İçin %1 Geçiş oranı olursa hem serverlerde hattinden fazla birikmiş olan ve değersizleşmiş takılar daha çok değer kazanır ve rekabet iyice kızışır oyun daha zevkli hale gelir buna Aresin Ve Diezin Canlanmasıda Cabası Areste ve diezde Bile takı upgradeleri eski server olmasına karşılık pk'nın ve rekabetin mükemmelleşmesine zemin hazırlayacaktır lütfen sizde bu konuya destek olarak üst sıralarda tutun yetkililere daha zevkli ve güzel oyun için bu durumu iletirsek onlarda oyunun dahada hareketli olmasını istedikleri için bu durumu göz ardı etmiyerek bu konu üzerinde çalışma başlatacaklarını umuyorum hepimiz için daha zevkli güzel knightla dolu yıllara teşekkürler...

Not:Gerekirse Ares Diez Ve Diğer Serverlarda +10 İtemleri Eritmek İçin +11 İtem Basış Oranıda Çıkartılabilinir...
    Zaten Şuan Çöp Slotlarının Bitişi İle Oyun Kendine Gelmiş Gb Değer Kazanmıştır Takı Ve Diğer İtemlerinde Bir Şekilde Zamanında Dupe Olaylarından Olsun Yada Yapılan Yanlışlıklar Yüzünden Çoğalmasından ve Oyunun Tamamen Temizlenmesinin ve Tekrar Eski Günlerdeki Knight Online Günlerine Geri Dönüşümüzün En Temel Konularından Birisidir.
    Elimden Geldiğince Anlatmak İstedim Anlatamadıysam da Siz Anladınız Demek İstediklerimi

'' KISIR DÖNGÜ TAKI SİSTEMİNE ÇÖZÜM '' EVRENİN VE HAYAL GÜCÜNÜN SINIRSIZ VE KUDRETLİ VAR OLUŞUNA KARŞI KNİGHT ONLİNE GİBİ GELİŞMİŞ TEKNOLOJİNİN SON HARİKASI BÜYÜK BİLİM ÇALIŞMALARI SONUCUNDA OLUŞMUŞ BU GÜZEL OYUNDA KISIR DÖNGÜYE YOL AÇMIŞ, KİLİTLENMİŞ VE TIKANMIŞ OYUNUN GELECEĞİ AÇISINDAN BİR IŞIK BELİRTİSİ BULUNDURMAYAN OYUNUN UZUN YILLAR DA GEÇSE DE HEDEFE ULAŞMANIN ZOR OLMASININ GEREKLİLİĞİ OLAN TAKI SİSTEMİNE ÇÖZÜM İSTİYORUZ... KNİGHT ONLİNE HASTA DEĞİLDİR KNİGHT ONLİNE ÖLÜMÜ BEKLEYEN BİR HASTA HİÇ DEĞİLDİR ZAMANINDA BUGLAR VE DUPELERLE YARALANMIŞTIR TEDAVİ EDİLMELİDİR İYİLEŞTİRİLİP TEDAVİ EDİLMESİ GEREKLİDİR. ÇÖZÜM BELLİDİR YADA ÖNERDİĞİM ÇÖZÜM SİZİN AÇINIZDAN YETERSİZSE SİZİN BU KONU ÜZERİNDE İNCE AYRINTILI DÜŞÜNEREK ÇÖZÜM YOLUNA GİTMENİZİ RİCA EDERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM YAPACAK OLACAĞINIZ DÜZENLEME İÇİN.

Şuan ki Knight online takı sistemi aynı büyük bir havuza yıllarca damla damla su biriktiriliyor ve bu havuzun bir gider noktası yok damlaya damlaya biriken su yeri geldi bug ve dupelerle bu havuza akarak bu havuzu yükseltti ve artık son zamanlarda bu havuz taşmaya başladı Ve pislendi artık bu havuzun temizlenmesi için bir gider yapılmalı bunun vakti geldi de geçiyor bile ve bu havuzun süsleri de +4 +5 takılar olmalı elmas değerinde nadir bulunan çok değerli takılar... Örneğin +4'e Takı geçme oranı %5 olsun ortalama 20 tane +3 takıdan 1 tane +4 takı yapılsın 1 tane +3 takı 27 adet +0 takıya eş değer olup 27x20= 540 adet +0 takı ile elde edilen hatta +5 takının değerini hayal bile edemeyeceğimiz Reel Yaşamda Bile eşi benzeri zor bulunan bu Değerli takılar bu Havuzun süsü olmalıdır.
    Last edited by burak206141; 02-25-2018 at 11:37 PM.

Senior Member MyMarblad's Avatar
    Güç dengesi oluşmamasının türkçe meali olarak yorumladım
    Fikirlere Critic Spike İşlemez !

Junior Member
    Aynen Tam Üstüne Bastın Kardeşim Zaten Oyunun Sürükleyici Noktası da Güç Dengesini Oluşturmaya Çalışmaktır Ve Bu Ne Kadar Zor Olursa Rekabet Daha Çok Artacak Öyle Yok Hemen Gidip Parayla Pazardan +3 Takıları Toplayıp Pk Ya Çıkıp Savaşmak Biraz Emek Birazda Zaman Gerekli Olması Şart Yoksa Adam Zaten Bişey Emek vermeden +3e Sahip Oluyor Sonra canı Sıkılıyor Yapacak Bir Şeyi Kalmıyor ki Malesef

Member RizeliOyuncu's Avatar
    Nickname
    ReginaMeis
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Çok güzel bir yere değinmişsin, hatta +20 no reb upgrade açılsın takı upgradeside +10 olsun, parası olan bassın sitelere alsın bütün itemleri, güzel rekabet ortamı oluşacaktır böylece.

Junior Member
    Basması Kolay mı Kardeşim O Kadar İtemi Kaç Senelik Destanda +10 İtem Yok doğru Düzgün bir +3 takı kolay mı +3 oluyor +4e bir takı yakmak demek 27 tane +0 ını yakmış olacaksın ha deyince olmuyor öyle birisinin +5 takı yapabilmesi için ne kadar bir bedel ödeyeceğini hayal bile edemezsin saygılarımla biraz çok yönlü düşünmeni ileriye dönük yaşamanı temenni ediyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bu tür şeylerin bir sınırı olmalı diye düşünüyorum, maalesef fikrinizi destekleyemeyeceğim.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    desteklemiyorum +3 bile çok yüksek kesinlikle hayır

Ya emek vercek demişsin güçlü olan daha güçlü olcak kardeş nasıl bir öngörüş bu sence +3 takıyı alan +4 ü alamazmı

Junior Member
    Server
    KO -> Ares
    +10 itemleri sildirmeye çalışıyor herkes rekabet için adam +4 takı açılsın yazmış Neden karşındaki adamla item farkı az olunca eziliyor musun? Sende +3 adam da +2 olunca zoruna mı gidiyor? Oyun senin gibi noobların yüzünden bu halde. Eskiler hep pvp de oynuyor eşit şartlarda adil ortamda.. Kasma kardeşim beceremiyorsann git fifa oyna diyeceğim gerçi sen orda da ben Barcelona'yı sen Malatyaspor'u alcaksın filan diyorsundur NOOB..

Junior Member
    bu tür şeylerin bir sınırı olacak diyorsun tamam sınırı olacak tabi oda +5 dir niye takılar %100 +3 geçme olasılığa var birikme oluyor diğer itemler kıyafetler silahlar bir zaman sonra yanıyor bence takılarda yanmalı yoksa çok birikme oluyor herkes +3 le geziyor bir arkadaş +3 desteklemiyorum o bile çok fazla demiş bende +3ü desteklemiyorum ama oyunun başından itibaren gelen +3 e %100 geçme olasılığı olduğu için böyle zaten bende isterdim +1 +2 +3e geçerkende takı yanmasını ozaman +3 tabikide yüksek olurdu ama şuan mevcut şartlarda +3 takı yapmayı zorlaştırmak için +4 +5 sistemini öne sürdüm ve bu +3 itemlerin temizlenmesine ve herkesin +3e ulaşmak için zorlanmasına neden olacaktır.