Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

reportlar işe yaramıyor mu

bu hafta basın da 4 oyuncuyu kufur ve argodan reprotladım ss lerı de yukledım lakın oyuncualr hala aktıf ve cezakonsuunda gerı donus saglanmadı

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Cheat Reports konuları sırasıyla incelenip işleme alınmaktadır. Raporunuzun sırası geldiğinde işleme alınır ve tarafınıza geri dönüş sağlanır. Oyuncuların ban süreleri rapor türüne ve GM inisiyatifine göre süreli ve süresiz olarak değişkenlik göstermektedir.

Açmış olduğunuz raporları takipte kalınız ve geri dönüş sağlanmasını bekleyiniz. Lakin; 21.00'dan sonra her gün arşivleme işlemi yapılıyor, bu saatten önce girip bakmanız gerekir. Aksi halde tarafınıza herhangi bir ek bilgilendirme sağlanmaz.

Senior Member
    Eğer herşeyi doğru yaptıysan ve gerçekten karşı taraf suçluysa yarıyor. Reportladağım bir kişi gözlerimin önünde bann yedi. Gözlerimin önünde derken aşağıdan ismi geçti....

Junior Member
    evet arsıve tasındı ılgılenecekelrını soyledıler konuya cevap olarak yazmıslar

Junior Member
    konuya cevap yazmak istedim evet ne oldubu reportlar söyleyim hiçbir şey olmadı küfürden 3 gün banlandıgım zaman modların küfrün hiçbir şekil de affedilmedigini söylediler lakin gönderdigim 4 şikayet de sonuçsuz kaldı şöyle ki yolladıgım ssler de oyuncuların yazdıgı küfür çok net görülüyor ilgileneceğiz dediler konu arşive taşındı ama hiçbir ceza almadılar peki bunu nasıl biliyorum çok basıt şikayet ettigim 4 kişiyi arkadaş listesine ekledim 3 haftadır hergün oyuna girdiler gerek jr gerek diger etkinlikler olsun katılımlarını surdurduler diyeceğim şu kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz .2. bir konu choas kosperları bu adamların chaos da isimleri kapalı oldugu için kosper olduguklarını ispat etmek çok zor biraz önce 3 video görüntüsü aldım ama tabiki kosperın beni kesdigi anı çekemedım server diez yolunuz düşerse choas da HakannTR adında birini görüceksiniz tüm server biliyor kosper oldugunu ama video filan atmak ile ugrasmıycam attıkalrımızdan bır sonuc alamıyoruz. NOT: kosper var oyunda dedıgım ıcın insanları kışkırttıgım ve yalan beyan da bulundugum gerekcesi ile forumdan 3 gun uzaklastırıan mod arkadaşa burdan selam olsun

ksclerin net bir şekilde yüklendigi konuma saçma bi cevap aldım bunun sebebi ne acaba ?