Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 129
    mageyi bırakıyordum sevindim

magedeki gateyi kaldıralım esc kaldıralım jr de magesiz partiler kaybediyor

18 skiline süre koyalım

pt deki kişinin hp si %50 nin altına indimi tpleyemesin kimseyi

blink skili kaldırılmalı kapalı kapıdan geçiyorlar
    Last edited by sanverorhan; 02-22-2018 at 03:32 PM.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Kaldır kardeşim Mage Sınıfını zaten ne işe yarıyor...
    80 skiline dokunmak nedir ya...
    Yeter artık buramıza geldi.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bakalım 80 skillinin eski haline gelmesi kaç ay ya da yıl sürecek.

Senior Member
    Mage oyuncusu kardeşlerim, farkında mısınız bilmiyorum, her güncellemede karakter daha da oynanmaz hal almaya başladı.
    Şöyle kısa bir geçmişe göz atalım?

1) Lightning-Glacier yeteneklerini kullandığınız zaman karşı ırkta görebiliyor musunuz? Başarı oranlarımızla da keza oynandı, glacier mage oyuncusu kalmadı sunucuda

2) Magic POwer Bonusların etkisi takılar ve zırhlar üzerinde yok denecek kadar az, bu itemler çöplük

3) Guard Summon güçsüzleştirildi. Ne yaratık öldürebiliyor ne de yaratıklara karşı koyabilme gücü var. R ile öldürülebiliyorsa 83 lwle niye koydunuz bu yeteneği ?

4) ASIL DARBE ise 2012 yılında oyuna görüntü iyileştirme yaması adı altında getiren patch ile VAMPİRİC FİRE 80 FLAME büyüsünün, rakipten 3000 mana puanı alarak yetenek sahibine 1500 hp takviyesi yapmakken, ezik büzük 250 damage atan zehir haline getirdiler.

5) En sonki güncelleme ile flame 80 menzili ve hasarı düşürüldü...

Ya kapatın bu karakteri ya da sesimizi duyun artık.

Şu yeteneğin eski haline getirimesi için defalarca anket açtık, açık arayla sonuçları kazandık.

Defalarca bilet attık, düzeltilecek ( yetenek ekibimiz çalışma planlıyor ) dediğiniz halde, açıklamasını buglu göreve uyarlayıp, fix attık dediniz.

Gerçekten ayıp oluyor. Demokratik ortamda hakkımızı savunmamıza izin verin, artık dolduk...

Sadece giden yeteneğimizi istiyoruz çok mu?

Yapımcıya ilettik, cevap olumsuz demeyin, tekrar iletin bizler için.

Biz de ne isteniyorsa size yardımcı olalım. Attığım biletlerin yedekleri duruyor, anketler duruyor.
    DİREN 'VAMPİRİC FİRE'

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Tek korkum Mgame böyle bir güncellemeyi NTTGame haberi olmadan yapıyorsa kalıcı olabilir.

Mgame'in düzeltmesini beklerken şimdiden allah sabır versin muhtemelen kurian skillerini düzeltecez diye mage skillerini bozuduklarından bile haberleri yoktur.

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Yahu Hell Fire kanat bugu gibi maddi olarak etkileyecek bugları 1-2 saatte çözebiliyorsunuz, bunu neden çözemediniz? Ne bilgilendirme yapılıyor ne de sorun çözülüyor.

Junior Member
    Oyunun en önemli ve zevkli karakterlerinden olan mage oyunun hiç bir döneminde sizinki kadar rezil olmadı. Joblar arasını bu kadar dengesiz hale getirmek kesinlikle yanlışlıkla olamaz, herhalde kaç yıldır güzel şeyler yaptığınızı sanıp getiriyorsunuz güncellemeleri yeni özellikleri. Tabi bu 'güncellemelerinizin' yanına buglarda ekleniyor. Artık bir şey demiyorum sizdende beklentim yok magelerin sorunlarıyla ilgili bu oyunuda cash çekerek pus itemleriyle oynamanın gereği yok nasılsa full itemli pus itemli magelerimizle her türlü ezik joblardan bile tek yiyoruz. En kısa zamandada yıllardır oynadığım mage jobunuda oyunuda bırakıyorum işlerimi halledip umarım ben gibi bir kaç kişide olsa bırakıp tepkisini gösterir.

jr de uzakltan mob cekeym dedim bi baktım 80 vurmyor allah allah dedim la nolyo klavye mi bozldu dedim 3 4 dk anca anladm 80 skili 57 54 le aynı range düsürülmüş , he güncelleme notlarına baktıydım ama böyle bir nerf görmemstm .

Buff getirilmesi gereken bir karaktere neden nerf getirirsiniz ki anlamış degilim.

İŞİN İLGİNC TARAFI NTTGAME NİN HABERİ YOK BU NERFTEN USERLERDEN ÖGRENİYORLAR NİCE NİCE

Junior Member
    18 skiliyle aynı mesafede vuruyor yazık be. Kaldırın herşeyi yapın bravo. Alan skillerinide kaldırın 3-4 pt gezip süistimal ediyorlar pk alanlarını. Yakında sadece tek skill yaparsınız onlada ancak staff falan fırlatırız.