Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 129
    Member
    Nickname
    StrokeXpendableS
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ElemenT
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Mage 80 skill mesafesi kisaltildi mi ???

Yeni güncelleme ile mage 80 skilli daha dün baya uzaga atak yapabilioken şimdi nerdeyse 70 skili ile aynı mesafeden vuruluyor.Güncelleme notlarında da yazmıyor. Ben mi öyle hissettim mage olan arkadaslar kontrol edebilirmi ?

Member
    Nickname
    StrokeXpendableS
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ElemenT
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Gerçekten mage 80 skili mesafesi kısaltılmış h.o iyice öldürün mageyi . Her sene magenin skilleriyle oynayıp duruyorsunuz. Önce 80 -75 skillerinde efektler degişti.Sonra en önemli olan mana çekme skili gitti saçma sapan bi zehir skili getirdiniz.Şimdi de mage adamların içlerinde oynicak şekilde skill mesafesini kısaltın.Bakalım ilerde ne yapacaksınız.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Rip Cz Mage

Junior Member
    düzeltilmesi gereken bi sorun böyle bişey olamaz

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Şaşırmadık.

Junior Member
    Arkadaşlar magede ki nowa da ok gereksiz kaldırın onu da ya ne olacak dimi stafla keseriz biz adam

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Test edeyim bakayım dedim arkadaşın chara girdim 54 57 skili ile 80 skili aynı mesafeden vuruyor.
    Menzil kısılmış.
    Bu bir bug olmalı.
    Çünkü güncelleme notlarında yok.

Herkese selam şovalyeler
    şimdi gelelim mesafe kısalma olayına
    2 sene önce okcuların 72 skilinin mesafesinide kısalttılar
    o skili kolay kolay hic bir okcu kullanmadıgı halde
    NTTGAME 72 okcu skilinin mesafesini kısalttı ve bununlada yetinmedi
    1 sene sonrada okcuların Damage vuran butun skillerini %80 Sekme yapmaya ayarlattı
    sonrada yapıpcı firma şöyle yapıpcı firma böyle diye 1 senedir bütün okcu kardeşlerimizi oyaladı
    ve hala oyalama devam ediyor...
    oyunun Data bölumundeki archer skillerine baktım ve 1 sene önceki data skilerine baktım ne göreyim
    Datadan ayarları degiştirmişler yani 3 dakkalık bir sayı degiştirmeyle okcu skilerini düzelte bilirler ama 1 senedir degiştirmiyolar
    şimdi MAGE kardeşlerimize sıra gelmiş demekki
    bütün okcu kardeşlerim 1 senedir bekliyor okcu düzelicek diye 3 dakkalık bir data sayı degiştirmeyi
    1 senedir yapmayan NTTGAME 3 dakkalık bir düzeltmeyi 1 nenedir yapmıyorsa sözun bitti yerdeyiz demektir
    Sevgili MAGE kardeşlerim mesafe kısaltma damage sekme hasarverme hasar gucu azaltma bunların hepsi
    data ayarlarından yapılıyor ve sadece Rakamlardan ibaret yani bi yanlışlık olmuş olsa
    3 dakka icinde düzeltip tekrardan oyunu reset atabilirler sadece 3 dakka bukadar basit
    yani siz bug diyorsunuzda mesafe kısatmanın bugu olmaz yani diyecegim şu
    ALLAH yardımcınız olsun okcular 1 senedir bekliyor ve hala beklemeye devam ediyolar
    sizde bekleyin sabreden derviş uzak mesafeye ateş edermiş
    diyerek konuyu kapatıyorum iyi oyunlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by TetikciKemalAbi View Post
    Herkese selam şovalyeler
    şimdi gelelim mesafe kısalma olayına
    2 sene önce okcuların 72 skilinin mesafesinide kısalttılar
    o skili kolay kolay hic bir okcu kullanmadıgı halde
    NTTGAME 72 okcu skilinin mesafesini kısalttı ve bununlada yetinmedi
    1 sene sonrada okcuların Damage vuran butun skillerini %80 Sekme yapmaya ayarlattı
    sonrada yapıpcı firma şöyle yapıpcı firma böyle diye 1 senedir bütün okcu kardeşlerimizi oyaladı
    ve hala oyalama devam ediyor...
    oyunun Data bölumundeki archer skillerine baktım ve 1 sene önceki data skilerine baktım ne göreyim
    Datadan ayarları degiştirmişler yani 3 dakkalık bir sayı degiştirmeyle okcu skilerini düzelte bilirler ama 1 senedir degiştirmiyolar
    şimdi MAGE kardeşlerimize sıra gelmiş demekki
    bütün okcu kardeşlerim 1 senedir bekliyor okcu düzelicek diye 3 dakkalık bir data sayı degiştirmeyi
    1 senedir yapmayan NTTGAME 3 dakkalık bir düzeltmeyi 1 nenedir yapmıyorsa sözun bitti yerdeyiz demektir
    Sevgili MAGE kardeşlerim mesafe kısaltma damage sekme hasarverme hasar gucu azaltma bunların hepsi
    data ayarlarından yapılıyor ve sadece Rakamlardan ibaret yani bi yanlışlık olmuş olsa
    3 dakka icinde düzeltip tekrardan oyunu reset atabilirler sadece 3 dakka bukadar basit
    yani siz bug diyorsunuzda mesafe kısatmanın bugu olmaz yani diyecegim şu
    ALLAH yardımcınız olsun okcular 1 senedir bekliyor ve hala beklemeye devam ediyolar
    sizde bekleyin sabreden derviş uzak mesafeye ateş edermiş
    diyerek konuyu kapatıyorum iyi oyunlar
    Yanlış biliyorsun kardeş hiç öyle şeyler olur mu 3 dakikalık bir şeyi 1 sene bekletmek Allah Allah NTTGame ve MGame yönetiminin hiç yapmayacağı şeyler çünkü onlar oyuncuya değer veriyor çünkü onlar oyuncuyu düşünüyor çünkü onlar PARAYI DEĞİL OYUNCUYU seviyor bu çünküleri çok uzatabiliriz he bir de kendilerini çok akıllı sanıp oyuncuyu hiçbir şey bilmiyor zannediyorlar

Senior Member
    Magelerde nova istemiyoruz herkes staff vursun warriorlarda mageleri nova ile kessin 5000 metreye kadar warrior skillerine range getirin alan skillerini 5000 metreye kadar vursunlar Hüloğğğ NTTGame ve MGame