Page 4 of 18 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 174
    Senior Member hiram_abif's Avatar
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Bahsettiğiniz durumu test ettik ve herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Hangi karakter sınıfı ve sunucuda bu sorunu yaşıyorsunuz?
    serwer olimpia.- str bp bpriest char
    50k-50k para gidiyor ama atak gelmiyor
    en kısa sürede düzeltirmisiniz
    4 lü sc de almayı denedim 200k gidiyor ama atak gelmiyor

Last edited by hiram_abif; 02-22-2018 at 11:43 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by depremetkisi View Post
    80 skilinde bir sorun mu var yoksa açıklamalardamı bir sorun var.

Güncelleme öncesi partiye 5x 500 hp veren ve düşmana 5x 500 hasar veren skilin açıklamalarda % 5 arttırıldı ve 1000'e çıkarıldı açıklaması biraz tevil sanatı olmuş.

Açıklamalarda şöyle denilse anlardım.''Mevcut 80 skilindeki total 2500 hp ve hasar , 1000'e düşürüldü.'' şeklinde olsaydı bunu anlardım ama şu anki durumu izah edemiyorum.

Büyük bir iştahla bowlda kalabalığa alan çakayım dedim çaktımda ama sağ altta gördüğüm damageler o kadar traji komikki gülsemmi ağlasammı bilemedim.

https://i.hizliresim.com/9mNOBQ.jpg

Zaten bu skili saatte 6 defa kullanabiliyoruz ve bu karakterin 83 skili yok.Atak oynasak 75 ile devil oynasak 80 de kullanamıyoruz bu karakter basede bile bu şekilde nasıl karşıya kuvvetli hasar verecek bu skillerle?

Tek avantajı ardream çarların işine yaramış.

Tamam stamnia düzelmiş ama smashlarada diğer zehir skillerinede cc alınıyor ne olacak şimdi?

80 skilini kullanmak için hiç bir neden kalmamış.200 restore nedir ya? 200 hasar nedir? Kimin ne işine yarar bu skil?

Ciddi ciddi düzelme var zannettim dünden beri.Kaş yaparken bizzat göz çıkarıyorlar.

Ben bu güncellemede bu skiller üzerinde hatalı restorasyon olduğunu düşünüyor ve düzeltileceğini umuyorum.

Sadece smash skilleriyle adam kesmek zevkli olsaydı bu kadar sıkıntıya girmek ve beklemek yerine warrior ile oynardım.

Aksi takdirde sağ elin atak skillerinde çalışmadığı ve devil versiyonda oynanamamayacak bir portuyu pk ya çıkarmanın hiç bir anlamı kalmaz.
    Kimseye anlatamazssin derdini %5 arttırıldı deniyor attığın fotoda neredeyse yüzde 60 oranında skil damgası düşürülmüş. Ne istersiniz şu gariban portulardan

Member SahipZiz17's Avatar
    Nickname
    xKushina
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DostlaR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    YÜZBİNLERCE kurian-portu oyuncusunun sorunları çözülmüş.
    Düzeltilen skilleriyle artık maradonda daha güzel pazar yapabilecekler.
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qtype=sigpic,auserid=1725946,adateline=  1516875804.pagespeed.ic.fX4cMAz9tI.jpg

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hiram_abif View Post
    50k para gidiyor ama atak alınamıyor.
    serwer olimpia.- str bp bpriest char
    en kısa sürede düzeltirmisiniz
    4 lü sc de almayı denedim 200k gidiyor ama atak gelmiyor
    Kitap basıp almışsın o yüzden bug oluşmuş olabilir. Aynısı sw scroll basıp sw almaya çalıştığında da oluyordu. Relog yap kitap basmadan girip dene bence.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus

Senior Member hiram_abif's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Kitap basıp almışsın o yüzden bug oluşmuş olabilir. Aynısı sw scroll basıp sw almaya çalıştığında da oluyordu. Relog yap kitap basmadan girip dene bence.
    kitap basmadan denedim 50k gidiyor . kitabı basıp denedim almadı . sonra kitabı silip tekrar denedim olmadı. 4 sc almayı denedim gene atak sc yi vermedi. kısacası hepsini denedim atak sc yi hiçbir şekilde vermiyor

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Okçular için güncelleme yok : (((
    okcular da herhangi bir sorun yok oynuyorum nerden, çıkardın?

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Mage skilleri için neden bilgilendirme yapılmıyor? Üzerinde çalışıyoruz demişsiniz ama neyin üzerinde çalışıyorsunuz tam olarak? Bilerek böyle bir güncelleme getirip sonuçlarını mı inceliyorsunuz, yoksa bilginiz/isteğiniz dışında oluşan bir bug olduğu için düzeltmeye mi çalışıyorsunuz? İnsanlara şeffaf bilgiler verin artık ya. Hep muallak cevaplar almaktan sıkıldım ben şahsen.

Quote Originally Posted by SahipZiz17 View Post
    YÜZBİNLERCE kurian-portu oyuncusunun sorunları çözülmüş.
    Düzeltilen skilleriyle artık maradonda daha güzel pazar yapabilecekler.
    hahahhhah Güzel söze ne denir ki bilemedim damage arttırılmış bide Allahtan %5 arttırılmış nasıl arttırıldıysa %60 düşürülmüş sanki 500 damage vuruyorken 200 damage vuruyor 80 skilimiz Maşallah de yarın olur 50 damageye çekerler mazallah

Senior Member
    herkez birşey istiyo bali bende manesle akarayı birleşmesini istim