Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
    Junior Member

Exclamation Server gelmeden pazarcı kurian örgütlerine darbe yapılmalı

sa arkadaslar burda sayısız defalarda bu konu konusuldu bir daha haıtrlatmamda fayda var bu ağır işsiz kurian pazar kscilerinin önüne geçilmeden yeni server açılmamalıdır bence adam 15 kurianla örgütü kurmuş pazarı elinde tutuyor

Senior Member
    20bin tl yatırıp 50pc ile pazar yapanlarda olucaktır sistem böyleeee
    Last edited by MythAsSasSin; 02-21-2018 at 08:51 PM.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Kurian Korekoda Var Diye Uskoya Hiç Gelmemeliydi Koreko'da ki Herşeyin Gelmediği Gibi.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam, yakın zamanda bahsettiğiniz guruba yönelik darbe vuruldu. Yeni sunucu hakkında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi mevcut konu üzerinden belirtebilirsiniz. Yazılan tüm yorumlar yönetim tarafından dikkate alınmaktadır.

Yeni Server Hakkında!

ben kurian oynuyorum severek oynuyorum bu ne demek oluyor

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Selam, yakın zamanda bahsettiğiniz guruba yönelik darbe vuruldu.
    Peki bu darbeden onların haberi var mı? Hepsi duruyor.

Bahsi geçen kişiler tek bir bilgisayardan tek bir üyelik ile giriş yapan kişilerdir. Benim aslında üstü kapalı bahsettiğim olay sanal bilgisayar üzerineydi.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Bahsi geçen kişiler tek bir bilgisayardan tek bir üyelik ile giriş yapan kişilerdir. Benim aslında üstü kapalı bahsettiğim olay sanal bilgisayar üzerineydi.
    İlk ağızdan açıklamayı da okumuştum ve o zaman Eryudes'e de yanıt vermiştim. O yüzden kastettiğinizi anlamıştım. Size cevabım "darbe vuruldu" kısmınaydı. Evet öyle bir şey yapıldı ama herhangi bir şeye darbe yapıldığı gibi bir durum yok. Oyunu o derece etkilemedi bu durum. Hatta kendi sunucumda her sektörün pazarcıları hala mevcut, hiç kayıp olmadı. Oyunu oynamayıp da forumu takip edenler var belki oyun düzelir de yeniden başlarız diyerek, o yüzden yanlış bilgi olmasın.

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Kurian Korekoda Var Diye Uskoya Hiç Gelmemeliydi Koreko'da ki Herşeyin Gelmediği Gibi.
    Kurian gelmemiş olsaydı senin dert yandığın gibi şu an ben ve benim gibiler bu oyunu oynamıyor olacaktı ve konuda bahsi geçen ama senin alakasız bir yorumla konuya dahil olduğun durumda kurianlarla pazar açanlar kurian yok diye pazardan vazgeçecek değillerdi ve başka bir karakterle yine o çeteler işlerine devam edecekti.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    İlk ağızdan açıklamayı da okumuştum ve o zaman Eryudes'e de yanıt vermiştim. O yüzden kastettiğinizi anlamıştım. Size cevabım "darbe vuruldu" kısmınaydı. Evet öyle bir şey yapıldı ama herhangi bir şeye darbe yapıldığı gibi bir durum yok. Oyunu o derece etkilemedi bu durum. Hatta kendi sunucumda her sektörün pazarcıları hala mevcut, hiç kayıp olmadı. Oyunu oynamayıp da forumu takip edenler var belki oyun düzelir de yeniden başlarız diyerek, o yüzden yanlış bilgi olmasın.
    Oynamakta olduğum sunucu için konuşmak gerekirse sayıları oldukça azaldı ancak tek bir bilgisayar üzerinden tek bir karakter ile al sat yapan bir çok porutu pazarda mevcut.