Results 1 to 3 of 3

Nttgame , destek ekibi

Pazar günü attığım ticket VVR-722-10032, dün resmen takrar attırdılar saçma bi şekilde yanlış bölüme açtığım için hadi dedim tamam ' Taşıyamıyolar ' heralde tekrar girdim aynı bilgiler. Bugün 20 dk önce mesaj gelmiş, doğru dürüst bi cevap yok verdiğim bilgilerin aynısını tekrar istediler tekrar girdim. Anlamıyorum, türkçe yazıyorum zaten yazmış olduğıum bilgiyi, hem formda hem mesajımde tekrar istiyorsunz, konu hack ile alakalı, neden bu kadar aksatıyosunuz, zaten çalışma saati bu kadar esnek bi destekte ilk defa görüyorm
    Last edited by birkan3140700; 02-20-2018 at 12:17 PM.

Cevap yine yarına kaldı heralde hala yok, TEŞEKKÜRLER NTTGAME ÇALIŞANLARI, bu yoğunlukta sizde haklısınız.(!)

Senior Member Rhales's Avatar
    Tarafınızdan istenen bilgilerin neredeyse hiç birisine yanıt vermediğinizi, aksine istenmeyen hesap şifreniz ve benzeri bilgileri aktardığınızı görmekteyiz. Bu gibi durumlarda tarafınızdan istenen bilgileri vermeniz ve doğru kategoriye bilet göndermeniz önemlidir. Aksi takdirde süreç uzamaktadır.

Bununla birlikte hesap şifresi, OTP şifresi, mail şifresi gibi bilgileri NTT Game çalışanları dahil hiç kimse ile paylaşmamanız gerektiği bütün platformlarda oyuncularımıza iletilmiştir.