Results 1 to 2 of 2

Thread: Karakter ıd

Junior Member

Karakter ıd

Konu: banned

Karakter Adı:
    Sunucu: Beramus (Ephesus)
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 27/05/2011
    Hesabın Kapatılma Sebebi:NPT
    Savunma: Server lar birleşmeden önce Beramus server ında ILordOguzI nick li karakterimle oynamaktaydım. Clanımla birlikte Ronak Land Base haritasında
    oynamaktaydık. 70 lvl altı kişilerin Chaos çıkışı Base town içinde yeniden başladığını farkettik ve town a girip bu karakterleri keserek np kasmaya
    başladık. O zamanlarda NPT olayı yaygındı ve cezai yaptırımı neredeyse hiç yoktu.(Kontrolü yapılmıyordu.) Karşı ırk tan bazı kişiler bilrek görüntü alma amaçlı
    çıplak bir karakter açarak sürekli kendini öldürmemize izin verdi ve bunu resimli olarak kaydetti. Bizde bir seferden birşey olmaz düşüncesiyle hata yaptık ve
    yaklaşık 14 000 np kasıcak kadar townda kaldık.Kastığımız np nin tamamı o char değildi fakat öldürürülen kişinin çoğunun o char olduğu resmimiz şikayet edildi
    ve ban yedim. Çekilmiş olan resim karşısında herhangi bir savunma yapmam mümkün olmadı çünkü herşey aleyhimizdeydi. Ban yedikten sonra çok pişman oldum fakat herhangibirşey yapamadım. 2011 yılında +10 silah +3 unique takılı karakterimin gitmesiyle tüm emeklerim boşa gitmiş oldu ve maddi manevi büyük bir kayıp yaşadım. Yaşadığım budurumdan dolayı aradan 3 yıl geçmesine rağmen hala büyük pişmanlıklar içerisindeyim. Harcadığım emeklerimin boşa gitmemesi için karakterimin tekrar açılmasını
    ve yeniden keyifle oyun oynamak istiyorum.her insan hata yapar oyuna geri dönmek istiyorum bunu sizinde yardımınız ile baslamak istiyorum tekrar 6 yıl oldu sizden rica geregini yapacagınıza güveniyorum please forgive me
    Not: Aradan 6 yıl geçmesinden dolayı bazı konuları tam net hatırlayamıyorum fakat karakterimin üzerindeki itemlerin çoğunu hatırlıyorum.
    İlgilendiğiniz için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim...
    Last edited by TurkBlade; 02-19-2018 at 11:34 PM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba, zamanında aktif bir oyuncu mahkemesi vardı ancak sona erdi ve tekrardan açılmayacağı bilgisi de verildi. Ayrıca 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmayan tüm hesaplar, 02.04.2015 tarihinde sistemden tamamen silinmiştir. Detaylara aşağıdaki konudan ulaşabilirsiniz.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!