Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

shadow piece hakkında

krowaz taşları kırdırırken kullanılan shadow piece kırdırmaya katkısı nedir ?

son resten sonra drop oranında bir değişiklik olmuş olma ihtimali var mı acaba

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Droplarda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu tür değişiklikler forum üzerinden duyurulmaktadır.

Silah ve zırh yapımında şansınızı %30 oranında arttırır.

Not: Bonus Npoint ile satın alınamaz.

Junior Member
    arka arkaya 3 sefer gab's denemem shadow piece ile yanınca acaba düştü mü droplar diye aklıma düştü şimdiye kadar attıgımdan blessing veya adamant drobu almış olurdum

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    bir abdest alıp tekrardan denemeni öneriyorum

Banned
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Droplarda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu tür değişiklikler forum üzerinden duyurulmaktadır.

Silah ve zırh yapımında şansınızı %30 oranında arttırır.

Not: Bonus Npoint ile satın alınamaz.

Dark silahlarda shadowsuz %50 shadowlu %100dür Crafting sisteminde resmi olarak yazan rakam.

Yine krowaz silah yapımında shadowsuz çok düşük bir oranı var %10larda shadow baya yüksek %80lerde olduğunu bir oyuncu olarak resmi bir açıklama olmadığı için söyleyebilirim.

Oyuncular pustan kullandıkları itemin yüzde kaç oranında arttıracağını tam olarak bilmemektedir bu oranları resmi olarak açıklanmalıdır.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Dark silahlarda shadowsuz %50 shadowlu %100dür Crafting sisteminde resmi olarak yazan rakam.

Yine krowaz silah yapımında shadowsuz çok düşük bir oranı var %10larda shadow baya yüksek %80lerde olduğunu bir oyuncu olarak resmi bir açıklama olmadığı için söyleyebilirim.

Oyuncular pustan kullandıkları itemin yüzde kaç oranında arttıracağını tam olarak bilmemektedir bu oranları resmi olarak açıklanmalıdır.

Krowaz silah ve zırhlarının üretim şansını %30 arttırır ve bu PUS üzerinde de %30 olarak belirtilmiştir. DK silah ve zırhlarında da rehber konularında belirtildiği gibi şans oranını %100 yapmaktadır. Eşyaların üretim şans oranları birbirine göre farklılık gösterebilir.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bir zamanlar Event yaparlardı 3200 Cash yükleyene 6x 4x Vs verilirdi ah o günler.

Banned
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Krowaz silah ve zırhlarının üretim şansını %30 arttırır ve bu PUS üzerinde de %30 olarak belirtilmiştir. DK silah ve zırhlarında da rehber konularında belirtildiği gibi şans oranını %100 yapmaktadır. Eşyaların üretim şans oranları birbirine göre farklılık gösterebilir.
    Peki turunca olan Trina yüzde kaç arttırıyor? Sistemi nasıl açıklar mısınız ?

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Peki turunca olan Trina yüzde kaç arttırıyor? Sistemi nasıl açıklar mısınız ?
    Aslında sorduğunuz eşyanın üzerinde yeterince bilgi bulunuyor. +5'e kadar %100, +6 ve üzeri için ise yüksek oranda şans sağlar.