Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Farm bitti, peki ya sonrası?

Farmcıları bitirdiniz eyvallah ta, eventlerin içine ediliyor farkındamısınız?
    Chaoslar koxper, Jrler farmcıları 8,8 karakterleri ile dolu.

Pazar desen çeteler doldu heryerde, bir unique item arıyorsun o bölgede o işi yapan 8-10 pc li bir şahıs direk yüksek koydun diye getirip tutuyor pazarını ve fiyatı düşürmeni istiyor.

Oyun yamana yamana bi hal aldı ama bu yamalar patlamaya başlıyor tek tek.

bir user olarak uyarıyorum artık knight online bir oyun değil bir borsa haline gelıyor. Bu gidişle akıbeti hayırlı değil. tüm yorumlara açıktır konu herkes fikrini belirtebilir ama aksini iddia edeceğinizide zannetmiyorum.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Her Zaman Vardı Onlar Chaosta Becereksiz Koxperlar FT'De +8 Wood Stafflı Mageler JR'de Exp Kaybı Yüzünden Charlarıyla Girmeyenler Yada Gem Charlar Çözümleri Basit.

+80 kill baya beceriksizmiş, farm bitmeden önce eslantta farm yapan çarlar şuan ft de, nasıl her zaman vardı. Adam sokuyor hepsini tek tek, hepsine macro açıyor çarı ölüyor ft de 15 sn sonra girip kaldırıyor. ben bunların önceden olduğunu düşünmüyorum

oyun içi hiç küfür etmeyen ben ilk defa dün jr de o şahısa dümdüz gittim. Son 3 jr dir aynı kişinin tagıyla çarlar denk gelıyor ve hepsi macro bırakılıp pm blocklanıp jr sokulıyor. ben ne için o jr yi kazanmaya çalışayım? adam daha çok para kazansın diyemi. Adam bildiğin evine ekmek götürüyor oyundan.

sonuç olarak oyunu bıraktım bugun bu şahıslar ve sunucuların abartı itemliliğiniden dolayı. +3 bin tl yi gözden çıkarmadan da oynanabileceğini zannetmiyorum. (Oynanabileceğini) troll kesmek isteyenler tabiyki girip kesebilir (!) Oyun daha adil ve stabil olmadığı sürede başlamam heralde. Yeni server felan hikaye, önce sorunlar düzelmeli. Kalın sağlıcakla.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyun kesinlikle real ticarethane durumunda. Tahminen 10 kişiden; 5'i oyundan para kazmak amacı olan ve kazanan pasif oyuncu, 4'ü emek sarf etmeden bir şeyler satın alarak PvP amaçlı oynayan oyuncu, 1'i de pazar, farm yaparak ve etkinliklere girerek bir şeyler yapmaya çalışan oyuncu, yani gerçek oyuncu.

Milletimizin oyuncu olarak suistimalleri çok açık ancak can sıkan durum buna yetkililer tarafından izin verilmesi. Bkz: +10 karakterli kişilere -sanal pc, evinde birçok pc, farklı ağlardan bağlanmaları vs. fark etmez- premium aldıkları için göz yumulması. Hani savaşlarda "Karus ırkı saldırı altında" tarzı yazı geçiyor ya, sürekli "Moradon işgal altında" diye de yazı geçebilir. İki ırkın savaşında kazanan pazar çeteleri, aynı gerçek hayattaki gibi

Junior Member
    Ben açıkçası bu oyuna ait bir "Geliştirici" olduğunu düşünmüyorum.Mantıkla yaklaşıyorum ama hiçbir mantıklı yön bulamıyorum.Bu oyuna ait bir geliştirici varsa bu adamın veya bu ekibin "İŞİ" bu oyundur.Yani dolayısıyla her günü, akşamı sabahı "yenilikçi çözüm üreten" fikirlerle geçmesi gerekmiyor mu?Yani "İŞ" tanımında hata yapan ben miyim? Seneler geçiyor bug demeye bin şahit bir olayın çözümü bile(basit anlamında) yılları alıyor.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Nerede farm yapacağını bilmeyen , çöp slotundan çıkmayan bir arkadaş daha.

Junior Member
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Nerede farm yapacağını bilmeyen , çöp slotundan çıkmayan bir arkadaş daha.
    Sen ve benzerlerinin zihniyeti kaplamış ülkemin dört bir yanını ne desek boş.Şu konudan çıkarımın bu kadar işte

bu oyunu farm için oynamalısın diyor adam, oynayanlardan şikayetini belirtmiş, az kitap oku ve yazılanı (en azından) doğru okumayı başar.