Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Banned

Exclamation Manes JR Felaketi

Manes de oynayan arkadaşlar başlığı görse zaten içinden neler geçirir ama ben yinede birkaç kelam edeyim.Sabah akşam farketmez 2 karakter sokan karaktersizler dolmuş ortalık. soyunuk çarlar doldu jr ler herkesin tadı tuzu kaçtı.Şimdi diceksinki eleştirini yaptın bide çözüm önerini sun da klasik konulardan olsun.Hayır arkadaş birşey demiyorum ben problemi anlattım çözüm getirmek zorunda olan sizsiniz.Ayrıca ben video almak zorundada değilim.24 saat oyuna girince video programıyla mı dolaşıcam? Çözüm olacak sizsiniz adam karakterini moba R bırakıp gidiyor ve afk değil olarak geçiyor.Bi gün oturmanız ve sırf bunun için ne yapabiliriz diye bir beyin fırtınası içerisinde olmanız temenniyisiyle...
    Last edited by MythAsSasSin; 02-19-2018 at 06:34 AM.

Banned
    2 tane soksalar iyi buna müsaade edenler utansın kurian mafyaları pazarda hala icraat yok.

Banned
    yok cnm olurmu öyle şey. siz gidin premium çekip pathos walkrye felan alın.

Banned
    Quote Originally Posted by clikclikboom View Post
    yok cnm olurmu öyle şey. siz gidin premium çekip pathos walkrye felan alın.
    Onlar yetmiyor pusta satılan karakter için iç çamaşırı falan istiyoruz özellik versin.

Premiun yeterli değil 9999 cash elmas premium gelsin...

Ne varsa eskide var sene 2005 oyun oyun için oynanırdı 3 premium vardı özellik olarak abartı değildi bu kadar pus item ıvır zıvırlarda yoktu adil bir oyun vardı şimdi para para para hakettiklerini düşünmüyorum bu kadar parayı oyun içi destek güncelemeler optimasyon sorunlar bug say say bitmiyor problemler.

Junior Member
    Hadi yapımcı firma bişey yapamıyor geç cevap veriyor binbirtürlü bahanelerine de tamam.Be kardeşim sen gm sin yöneticisin oyuna gir gör.Oyundaki porutu teröristlerini oyunu bilmeyen adamlar bile biliyor.Gm olarak ya gir oyna şu oyunu 2 gün.Sonra bak pazarını tutuyor adam vur banı geç.Bak buy pazar ful tekelmi vur banı geç arkadaş.Dava edicekler diye mi korkuyosun?Şuan bütün oyuncuları banlasan yapabilecek hiçbişeyimiz yok.Biraz gerçekçi olalım.Gel manese uzak değil gir krowaza bak bakıyım nasıl anlaşmışlar tekele indirmişler.Gir gör hesabınız mı yok ? Ben açayım üşeniyosanız size.

Banned
    Quote Originally Posted by kadir5160 View Post
    Hadi yapımcı firma bişey yapamıyor geç cevap veriyor binbirtürlü bahanelerine de tamam.Be kardeşim sen gm sin yöneticisin oyuna gir gör.Oyundaki porutu teröristlerini oyunu bilmeyen adamlar bile biliyor.Gm olarak ya gir oyna şu oyunu 2 gün.Sonra bak pazarını tutuyor adam vur banı geç.Bak buy pazar ful tekelmi vur banı geç arkadaş.Dava edicekler diye mi korkuyosun?Şuan bütün oyuncuları banlasan yapabilecek hiçbişeyimiz yok.Biraz gerçekçi olalım.Gel manese uzak değil gir krowaza bak bakıyım nasıl anlaşmışlar tekele indirmişler.Gir gör hesabınız mı yok ? Ben açayım üşeniyosanız size.
    Buna inanmıyorum sözleşme yapılırken bütün şartlar belirtilir istekleri detaylıca yapabilirler tabi ekstra maliyetler olabilir.

Şu kadar paraya 2 yıl yayımcısın diye bir sözleşme olmaz.

Junior Member
    Haklısın kardeşim

Senior Member
    manes human ırkında tek char sokan yokki. Çözümün genie yasaklamak olmadığını aylar önce söylemiştim.O genieciler hala giriyorlar , bir kısmı karakter degiştirmiş durumda arada R vurup bandan kurtuluyorlar , bir kısım priest girmeye devam ediyor buff alırsan ne hala , heal zaten yok , genie en azından heal atıyordu.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Soyunuk Charların Çözümü Çok Basit.

3 M 5 M Karşılığı JR Giriş Olacak Exp Kayberek Değil.
    Last edited by Speedycort; 02-19-2018 at 08:47 AM.

Senior Member
    çözüm basit np sınırı isteyebilir video almak çok zor birşey degil biraz uraş madem birşeyler düzelsin uraşıcaksın veya onlara kazndırmıcaksınız jryi bn afg adam görünce o partyi kazandırmam şahsen