Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Moradonda Pazardayken Expe Yatmak

Herkese merhabalar
    Bu postun amacı herhangi bir hile bildirimi ya da işlem yapılmasını istemek değil, bu durumu benden başka birinin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek. 13/02/2018 tarihinde tahminimce saat yaklaşık 11:30-12:00 civarında moradon townda sağ banka yanında pazardayken yatmışım. Koordinatlar ekte gözükse de yine de yazayım 868,664. Daha sonrasında biri 30 taş rez basıp kaldırmış. Bu durumu benden başka yaşayan birileri var mı?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bazı size düşman olan veya bilgisayar başında olmayan oyuncuları bu şekilde exp'e yatırmak için moradon folk bölgesinde güçlü yaratıkları çekerek sizlere zarar vermektedir.

Kimin çektiğini video veya ksc ile Cheat Reports bölümüne bildirerek ceza almalarını sağlayabilirsiniz.

Moradon folkta güçlü bir yaratık yok, Üstelik tam öğle saatinde oradan moradondaki pazara nasıl çekebilir?

Junior Member
    S.a rosetta serverinde adam geldi slotumu aldi elimden macro denen illagal hile sonrasinda mob cekip beni yatirdi bunun uzerine adami slotta gordum ve tekrar ks atmak icin gelmis ben bu adama agzima geleni soledim adam da beni forma atmis
    su an carim banli 1 hafta peki ban acildiktan sonra bu adamin elinde benim ss war kufur ettigime dahil bu fotoyu tekrar atip beni banlatma olasigi warmi yok mu elinde onceden olan bisey war aklim karisti oyunu oynayim mi birakim mi bana yetkili birisini yada gm benimle irtibata gecsin adam elindeki kozunu tekrar atarsa tekrar yiyecem ban

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by atakan242424 View Post
    S.a rosetta serverinde adam geldi slotumu aldi elimden macro denen illagal hile sonrasinda mob cekip beni yatirdi bunun uzerine adami slotta gordum ve tekrar ks atmak icin gelmis ben bu adama agzima geleni soledim adam da beni forma atmis
    su an carim banli 1 hafta peki ban acildiktan sonra bu adamin elinde benim ss war kufur ettigime dahil bu fotoyu tekrar atip beni banlatma olasigi warmi yok mu elinde onceden olan bisey war aklim karisti oyunu oynayim mi birakim mi bana yetkili birisini yada gm benimle irtibata gecsin adam elindeki kozunu tekrar atarsa tekrar yiyecem ban
    Kanıtlar arşivlenmektedir ve kanıtlar tarihlidir. Ceza aldığınız bir görselle tekrar ceza almanızı sağlayamaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Garfild View Post
    Moradon folkta güçlü bir yaratık yok, Üstelik tam öğle saatinde oradan moradondaki pazara nasıl çekebilir?
    Ben de bunu merak ediyordum. Bu yaratıklar folk village giant bulcanların yan tarafından giren patikanın ilerisinde bulunuyor. Oradan moradon towna gelirken yolda hiçbir guarda takılmaması kafamı karıştırmıştı.