Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Anlaşılan oyunu düzeltmeye niyetiniz yok !!!!

dürüstçe oyun oynuyordurm. pazar yapıyordum..defalarca pazarım tutuluyor diye konu açtım hiç engellenmedi. daha sonra illegalliğe bulaştım diğer çarlarımla.. çünkü pazarımı tutanlarıda ben tutmaya çalıştım.. çogu çarım banlandı.. neredeyse bir yıl geçti.. iki çar açtım pre aldım sıfırdan legal olarak başladım.. görüyorumki değişen birşey yok.. pazarlar tekelleşmiş. pazar hala tutuluyor.
    allahtan korkunuz yokmu.bizleri bu şekilde mağdur ediyorsunuz.. tesadüfen baktım birinin pazarına adamın pazarı tutuluyor haberi bile yok..
    bu oyun para oyunu oldu anladıkda en azından hakkını verin..

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Yeterli kanıtları istenilen bir şekilde atmanız durumunda bu tür eylemleri yapan hesaplara gerekli cezai işlemler yapılmaktadır.
    İllegaliteye bulaşmış her kullanıcıya gerekli cezai işlem yapılmaktadır, tıpkı sizin de kapatılan hesaplarınız gibi..

Önce illegaliteye bulaşıp insanların emeğini çalıp sonra ''Allah'tan korkunuz yok mu?'' gibi bir cümle kullanmanız da gerçekten abes olmuş. Bu cümleyi önce kendinize sormanız gerekir. Zira bu yönetim bu oyunun en iyi şekilde olması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Ayrıca, yapmış olduğunuz şikayetlerinizi forumun genel bölümünden değil CR bölümünden kanıtlı bir şekilde yapınız.

İyi forumlar!