Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35
    Senior Member
    bu forum ne kırallar gördü eryudes link attıktan sonra birdaha hiç girmeyen

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GreenEyesSs View Post
    Güzel kardeşim ben ufak birşey istiyorum en başından beri sadece bilgisayarımın kontrol edilmesini istedim. Sen haksız yere banlanıp banlanmadığımı bilemezsin sadece önyargılı konuşuyorsun başka birşey yaptığın yok.
    Bu lafları söyleyen çok oldu bilmediğimiz ya da daha önce karşılaşmadığımız bir şey söylemiyorsun da ondan böyle konuşuyoruz seninle Daha önce senin gibi savunma yapan şu kadar para harcadım diyen serverda çok bilinirim diyen şu kadar yıllık oyuncuyum diyen niceleri rezil oldu forumda.

Junior Member
    Philly
    Şimdi beni tanımayan yoktur şöyle kralım böyle kralım en son kullanacak kişiyim gibi laflar etmeye gerek yok. Kimsenin babasının oğlu değilsin o yüzden bu laflar güven vermiyor zaten. Ben kimseyi kafalarına göre banlamadıklarını düşünüyorum bu oyuna insanlar emek ve para harcıyor.

Güzel kardeşim ben ufak birşey istiyorum en başından beri sadece bilgisayarımın kontrol edilmesini istedim. Sen haksız yere banlanıp banlanmadığımı bilemezsin sadece önyargılı konuşuyorsun başka birşey yaptığın yok.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Forumdan sonuç alamazsın bugüne kadar forumda kimseye hesap desteği verilmedi. Bilet üzerinden ilerlemen lazım geçmiş olsun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    bu forum ne kırallar gördü eryudes link attıktan sonra birdaha hiç girmeyen

Ben kralım vs bişey demedim . Ben sadece destek üzerinden cevap alamadım.Ben sadece bir kanıt istiyorum aradım taradım banlandığım günde youtube daki report videolarına baktım ama kendi karakterimi bir türlü bulamadım. Buda beni şüpheye düşürüyor ne yaptım ben zaten illegal bi program kullanmıyorum acaba bir bugmu oldu onumu videoya aldılar diye ama yok

Junior Member
    Bir tane yetkili yok mu benimle ilgilenecek hiçbir kanıt olmadan TPT CR oldu hesabım bana bir kanıt sunacak bir yetkili yok mu ?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bir tane yetkili yok mu benimle ilgilenecek hiçbir kanıt olmadan TPT CR oldu hesabım bana bir kanıt sunacak bir yetkili yok mu ?
    Konunuza yapılan ilk yorumda size yönlendirme yapılmış.
    Forum üzerinden hesap desteği sağlanamamaktadır. Bu yüzden destek sistemi üzerinden devam etmeniz gerekiyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Konunuza yapılan ilk yorumda size yönlendirme yapılmış.
    Forum üzerinden hesap desteği sağlanamamaktadır. Bu yüzden destek sistemi üzerinden devam etmeniz gerekiyor.

Destek sisteminde otomatik hazır cevaplar alıyorum. Bu yüzden sıkıntımı burada dile getirmek istedim. 1 kez daha bilet atacağım umarım bu sefer açıklayıcı bir cevapla karşılaşırım.

Bu arkadaşı manes'ten tanıyorum,çok net bir illegal oyuncudur. İyi olmuş,her ne kadar eleştiri yapsam da ,doğru olan yapıldığı takdirde ,teşekkür etmesini,takdir etmeyi de bilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum .Sağ olun,var olun.

Philly
    Şimdi beni tanımayan yoktur şöyle kralım böyle kralım en son kullanacak kişiyim gibi laflar etmeye gerek yok. Kimsenin babasının oğlu değilsin o yüzden bu laflar güven vermiyor zaten. Ben kimseyi kafalarına göre banlamadıklarını düşünüyorum bu oyuna insanlar emek ve para harcıyor.

Sen bu oyuna para harcayan biri misin la bu oyuna emek mi harcıyorsun,illegal şekilde manes'te chaoslara girersin,chaos sonrası o illegal halinle aldığın kutuları satarsın,sonra insanlarla dalga geçersin utanmadan . Bu mu emek harcamak,senin hesabında premıum var mıydı hani emek harcıyorsun ,para harcıyorsun ya Utanmadan ,konu açmışsın . Hayretle takip ediyorum .Biraz geç oldu,ama güzel oldu. Her kim ,seni sonunda yakalaydıysa ,sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.