Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GreenEyesSs View Post
    Destek sisteminde otomatik hazır cevaplar alıyorum. Bu yüzden sıkıntımı burada dile getirmek istedim. 1 kez daha bilet atacağım umarım bu sefer açıklayıcı bir cevapla karşılaşırım.
    Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Banned
    Nickname
    waRNoMercy
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WAR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Adam yetkiliden yardım alıyor, ne çok meraklısınız araya girip laf söylemeye. Sizin başınıza da gelsinde sizide göreyim.

Quote Originally Posted by 16asikar16 View Post
    Adam yetkiliden yardım alıyor, ne çok meraklısınız araya girip laf söylemeye. Sizin başınıza da gelsinde sizide göreyim.
    Sen hangi serverda oynuyorsun ,bu arkadaşı tanıyor musun,bu arkadaşın kullandığı hesapları biliyor musun? Ben sana söyleyeyim,bu arkadaşın kullandığı tüm hesapların nickini biliyorum,maneste oynuyorum .Chaosta bize yaptıklarını,chaos sonrası mesajlarını,zaman zaman hakaretlerini biliyorum . Sen bunları biliyor musun ? Bir insanı savunmadan önce,onun hakkındaki bilgilileri ve yaptıklarını bilmen gerekiyor .

Junior Member
    Quote Originally Posted by lhanimarjinalbizdikl View Post
    Sen hangi serverda oynuyorsun ,bu arkadaşı tanıyor musun,bu arkadaşın kullandığı hesapları biliyor musun? Ben sana söyleyeyim,bu arkadaşın kullandığı tüm hesapların nickini biliyorum,maneste oynuyorum .Chaosta bize yaptıklarını,chaos sonrası mesajlarını,zaman zaman hakaretlerini biliyorum . Sen bunları biliyor musun ? Bir insanı savunmadan önce,onun hakkındaki bilgilileri ve yaptıklarını bilmen gerekiyor .

Sen benim bütün çarlarımı tanırsın çünkü hepsinin nicki GreenEyes hiçbir farklılık yok çünkü saklayacağım birşey yok belliki chaosta çok canını yakmışım benim iyi oynayışım yüzümden mavi kutu alamamamışsın bu iftiraları hiçbir kanıtın olmadan atıyorsun. Anlıyorum kuyruk acını kardeşim ama burası senin kuyruk acını dindirmez git oynamayı öğren önce sana tavsiyem budur.

Sen benim bütün çarlarımı tanırsın çünkü hepsinin nicki GreenEyes hiçbir farklılık yok çünkü saklayacağım birşey yok belliki chaosta çok canını yakmışım benim iyi oynayışım yüzümden mavi kutu alamamamışsın bu iftiraları hiçbir kanıtın olmadan atıyorsun. Anlıyorum kuyruk acını kardeşim ama burası senin kuyruk acını dindirmez git oynamayı öğren önce sana tavsiyem budur.
    Kusura bakma ama banlanan ben değilim. Suçlu olmasan neden banlasınlar ?

Kendine ekstra bir güven gelmiş,sanırım dosyalar silindi,format falan atıldı

Junior Member
    Kusura bakma ama banlanan ben değilim. Suçlu olmasan neden banlasınlar ?

Bende bunu anlamadığım için açtım bu konuyu kardeşim suçlu olsam 50 kere banlanmıştım beni tanıyorsan ne kadar uzun zamandır chaosa girdiğimi de biliyor olman gerekir. Senin elinde hiçbir delil yok gelmiş burda iftira atıyorsun egonu tatmin ediyorsun asıl sen kusura bakma.

Banned
    Nickname
    waRNoMercy
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WAR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Burası ne savunma merci nede şikayet merci farkında mısın ?

Quote Originally Posted by 16asikar16 View Post
    Burası ne savunma merci nede şikayet merci farkında mısın ?
    Evet ben de o yüzden yorum yapma gereği duydum .Yetkililerle biletler üzerinden iletişim kurması gerekiyor.Utanmadan konu açmış,onu eleştiriyorum.Yukarıda sordum,tekrar sorayım .Sen maneste oynuyor musun veya oynadın mı ? Bu arkadaşla aynı chaosta oyun oynadın mı hiç? Ben oynadım,oradan biliyorum.Ayrıca bu arkadaş,daha önce kosptan ban yemiş,yeni hesap açmış birinin clanında bulunuyordu,onu da belirteyim. Bir daha bilmediğin konular hakkında yorum yapmazsan sevinirim.
    Last edited by lhanimarjinalbizdikl; 02-18-2018 at 09:02 AM.

Junior Member
    Evet ben de o yüzden yorum yapma gereği duydum .Yetkililerle biletler üzerinden iletişim kurması gerekiyor.Utanmadan konu açmış,onu eleştiriyorum.Yukarıda sordum,tekrar sorayım .Sen maneste oynuyor musun veya oynadın mı ? Bu arkadaşla aynı chaosta oyun oynadın mı hiç? Ben oynadım,oradan biliyorum.Bir daha bilmediğin konular hakkında yorum yapmazsan sevinirim.

Ben zaten tickettan sonuç alamadığım için buradaki yetkililerden kanıt istedim, bana 1 tane kanıt gösteremediler gösteremezler, ben kendimden eminim hiç şüphem yok peşini de bırakmayacağım. Sana gelince sen benle aynı chaosta oynamış olabilirsin seninde elinde bir kanıt yok gelmiş burda bana yorum yapıyorsun sen arkadaşa demişsin bilmediğin konular hakkında yorum yapma diye asıl sen bilmediğin konular hakkında yorum yapma, boşa laf kalabağı yapıyorsun.