Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Cool Khaliz, Walker, Perastis, FastBurak, Totoro - Nerdesiniz?

Khaliz, Walker, Perastis, FastBurak, Totoro

Ne iş yapıyorsunuz 5 kişi var UDB 3 haftadır bakan yok Öyle çok yoğun bir forumda değil ya aslında 300-500 kişi yazıyor olsa dicem tamam yetişemiyorlar ama öyle bir durumda yok en fazla 15-20 kişi yazıyor dicem oda yok 3-5 kişi foruma konu acar 15-20 kişi aynı konulara sürekli bakar durur hareket yok forumda ve bu kadar az kişiyle uğraşamıyorsunuz 300-500 veya 1000 kişi olsa forumda nasıl uğraşacaksınız?
    Bırakın bu işi dicemde saten yoksunuz...
    Anlıyorumki çok berbat durumdasınız...
    Oyunun son iplerini cekiyor...
    Allah'a çok şükür Walker sayesinde para harcamaz oldum oyuna onun yaptığı adaletsizlikten ve bunun arkasında durdugunuz için şimdiye kadar en az sadece benden 4000 liraya kadar kazanç ekde etmiş olacaktı ve bu durumda oyun o parayada yazık olacaktı.
    Ta o zaman anladım ekip çürük elma.

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Hadi ekibi falan bi kenara koyalım 5 bin liralık nabüyün sen Rec

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISiyahLider View Post
    Hadi ekibi falan bi kenara koyalım 5 bin liralık nabüyün sen Rec
    aralık 2015 de hesabı actım Reichtum ve her ay 50-100 tl yüklemiş olurdum ilk zamanlara dayalı bu ödemelerim var Walker Terbiyesizliği olmasaydı hala Npoint cekiyor olacaktım bu rakam kaba hesap mağazada ne varsa hepsini almış olurdum...
    Fireshotta olduğu gibi mağazada tüm silahları ekip manları satın almıştım oyun kapandı ne yazıkki...
    Knight online hesabını tutmak zor bi şekilde bir ton para harcadım Soyuldum bir kac kez artık oynamıyorum...
    Oyuncu Güvenliğini Sağlayamıyorlar Oyuncu Değerini bilmiyorlar önemli olan para bir yandan ama bunun için bir özellik istemiyorum istemedim hiç bir zaman özel kıyaklar filan istemedim ama adalet ve Doğruluk taraftarıyım...
    Parasız oynayanda parasıyla oynayanda gözümde aynı herkezin imkanları aynı olmaz...
    En önemlisi Temiz Toplum ve Temiz Oyun.